Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 10 éves születésnapra?

Figyelt kérdés

10. születésnap, fiú, jelenleg egy nagyon régi telefonnal küszködik ami inkább leélnehezéknek való mint bármi másnak.

Gondolkoztam hogy megkapja az én iPhone 6s-emet, én pedig 7 re váltok, vagy pedig max 70-80 ezerért androidos.

Mit gondoltok, milyen lenne jó neki?



2019. márc. 25. 01:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%

Amin fel tud hívni és nincs rajta net, valamint ha másnap elveszíti, ne kapjon érte túl nagy szidást.

[link]

2019. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mi értelme a valaszodnak...

Nem a 80-as években vagyunk hogy “kvarcjátékot” nyomjunk a gyerekek kezébe.

Fejlődik a technológia, változnak az idők, sőt azt is el tudom dönteni mit adok a gyerek kezébe, mennyit használhatja stb. Csak azt nem, hogy milyet.

2019. márc. 25. 01:22
 3/39 anonim ***** válasza:
57%

Egy tízévesnek én ilyet adnék:

https://www.youtube.com/watch?v=9VAoxYLDIzM

2019. márc. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
29%

Ez, ha nem kényelmetlen számára a méret. Bestbuy, a 6s de még a 7 sem közelíti meg tudásban.

[link]

2019. márc. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%

" el tudom dönteni mit adok a gyerek kezébe"

Nem tudod. Egyébként eszedbe nem jutna.

2019. márc. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
24%
S10+ alá ne menj.
2019. márc. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
73%

Mire szeretnéd szánni?

Ha "eldöntöd, hogy mikor adod a kezébe", ahogy írtad, vagyis otthon jàtékra, zenére, youtube, stb használná, megengedett időben, akkor arra tök jó az iphone továbbadása vagy egy hasonló tudású telefon.

Ha "rendes" telefont szeretnél neki, amit iskolaba visz, edzésre, szóval azért kell, hogy elérjen rajta titeket baj esetén, akkor meg tök igaza van az első válaszolónak, pont elég egy egyszerűbb készülék is, aminek jó az aksija, és nincs túltolva extrákkal (mondjuk a linkelt cukiság gagyi, pont nem az az egyszerűség, aminek értelme lenne).

Esetleg okosóra? Az is divat most a gyerekek körében. Telefonálni tud, nyomon tudjàtok követni, minden szuper.

2019. márc. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Huawei P smartot vetem a fiamnak 15 éves karácsonyra ,van rajta térkép .net stb .
2019. márc. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

ugyan, nem kell azt félteni...megkapja a 6S-t, aztán ha majd elejti, összetöri, akkor apu fizeti a kijelzőcserét, tiszta sor.


főnököm lánya telefonját is törzsvendégként hordtam a szervízbe...4-5x biztos cserélték a kijelzőt vagy csak az üveget, mert összetörte...és ő nem 10 éves, hanem idősebb volt. meg ott nem okozott gondot az alkalmanként 8-12ezer Ft-os javíttatás. :D

2019. márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Xiaomi Redmi 4x vagy Redmi s2
2019. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!