Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek van èrtelme...

Szerintetek van èrtelme 300ezèrt telefont venni? Sok ember csak 60 meg 80ezèrt vesznek te kidobná annyit èrte mennyit kőltenèl maximum?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

# 9: hagyjad, valaki az őskorban él. Számára a telefon csak telefonálásra és SMS-re való, semmi többre.

Az okostelefonok rég túl tettek ezen, sokkal többre használható, így akár egy terméket meg tudsz nézni, hogy az adott boltban van-e. Előny, mert nem kell sorba állnod a pénztárnál és ott el tudod dönteni, megéri-e számodra egy távolabbi boltba ellátogatni.

2019. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki megveszi annak megéri, nekem nem, 40-50e Ft a telefon árának a maximuma amit használok.

De nejem már 160e ftos telefonnal nyomja, mert ő sokkal komolyabb dolgokra használja.

2019. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 200 a max., amit erre költenék, és annó ennyi is volt kb. az, amit most használok teljes megelégedéssel.


A 300 már az a határ, amit mobil eszközre nem áldoznék (telefon/tablet/óra stb.), ha elektronikai kütyüben gondolkodom, akkor ez már a PC (felső)/Laptop(még nem alsó) határ.


Sok ember 80 ezerből _él_, nem ennyiért vesz telefont, hanem ebből fizet rezsit, kaját, gyógyszert és próbál túlélni...

2019. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bubuka508 ***** válasza:
31%
Okostelefon, okostv, okosóra, hülyegyerek! 11-es, nem én élek az őskorban, de ti oda fogtok visszajutni, mert elfelejtetek gondolkozni, beszélni, írni, olvasni! Nekem még volt gyerekkorom és most sem váltam a gépek rabszolgájává. Nem kell lustának lenni utánajárni mindennek, ennyi az egész. A kölykök nem tudnak már lassan beszélni sem, nem látnak, nem hallanak, mert csak a telefon létezik számukra. Arra vagyok kíváncsi, hogy pl. egy természeti katasztrófa vagy egy háború után ez a híres XXI. századi nemzedék mit kezdene? Na, ott jönne el számukra az őskor! Érdekes módon a GSM rendszer előtt is volt élet és boldogult, aki tudott. Aki meg nem tud, az most sem tud.
2019. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

Annyira vicces, hogy jön valaki, aki szerint "régen minden jobb volt" és mi élünk az őskorban. Full logic.

(Amúgy ez mindig megvolt. Emlékszem egy időben, a "TV-től butulnak az emberek!" ment, aztán már valamiért kikopott. Utána jött a PC és ettől is kikopott. Most az okostelefonoknál van ez. Majd jön egy újabb, mainstrem dolog és az okostelefonoknál is kikopik ez. Úgyhogy ja: haladni kell a korral, de látom egyesek felvágnak azzal, hogy mégsem megy az :D ).

2019. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#14: "ti oda fogtok visszajutni, mert elfelejtetek gondolkozni, beszélni, írni, olvasni! Nekem még volt gyerekkorom és most sem váltam a gépek rabszolgájává."

Hmmm... érdekes, én bőven az okostelefon korszak előtt voltam tini, de mégsem sírom vissza azt az időt, amikor még a telefonkönyvből kellet kinézni egy üzlet számát vagy minden funkcióra (telefon, fényképező, zenelejátszó, notesz, stb) külön eszközt kellett magaddal vinni.

Ennek ellenére köszönöm, remekül elboldogulnék akkor is, ha hirtelen megszűnne a GSM és a net hálózat. Én ugyanis még megtanultam kommunikálni, kezelni a pénzt vagy épp főzni.


A felnövekvő generáció viszont tényleg bajban lesz. Amikor azt látom, hogy a 4 éves unokahúgom állandóan a telefonon játszik, de még mindig nem beszél egybefüggő mondatokban, akkor elszomorodok...

2019. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Én, már csak 40 ezer környéki, telókat fogok venni. Márkák: Huawei, Xiaomi, Doogee, Alcatel.
2019. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
150 000 huf felett csak akoor vegyél, ha szakértő vagy. Egy általános-közép iskolás gyereknek 60 ezer felet felesleges. Egy olyan embernek aki azon dolgozik max 150 000 es vagy értenie kell hozzá. Felesleges funkciókat vennél hozzá, amikről azt se tudod, hogy léteznek.
2021. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!