Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone miért státuszszimbólum?

Az iPhone miért státuszszimbólum?

Figyelt kérdés

A világ egyik, ha nem a legtöbbet eladott telefonja.


Ezen mi a státusz, hogy kb. minden második embernek van?



2019. ápr. 3. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De miért kéne hogy legyen csúcskategóriás Android vagy bármi mindenkinek ? Az emberek 99 százalékának teljesen felesleges
2019. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezaz. (És ez iPhone-okról is elmondható, olyan értelemben, hogy szerintem(!) azok sem érnek annyit, amennyit elkérnek értük.)


Átlag felhasználásra bőven jó lenne Android fronton is egy kb. 50-60 000 Ft értékű teló, legalábbis 10-ből 7-8 ember igényét szerintem bőven fedezné egy ilyen tudású készülék is.


Ahogy egy átlag kocsikázásra is bőven jó az előző oldalon említett Suzuki. Egy sima Technika TV-vel is ugyanúgy lehet nézni az RTL Klub-ot, mint egy több százezres, 4K, UHD felbontású, HDR-támogatott Samsung-on. Rolex órát sem feltétlen muszáj ez alapján venni, mert az időt egy pár ezer Ft-os kvarcóra is ugyanúgy mutatja.


stb.


Az iPhone-oknál (és ez szerintem úgy általánosságban az egész Apple-re igaz) elmondható, hogy sohasem voltak olcsók. Mint mondtam, én nem adnék értük annyit, amennyit manapság kérnek érte, de ettől függetlenül elismerem, hogy egy jó telefon és aki megveszi, valószínűleg arra a célra, amire használja, arra tökéletesen elegendő lesz.

És ezt látva az illető, akinek pénze van, valószínűleg nem fog átmenni Android-ra, ha már megszokta az iOS környezetét és kezelhetőségét + összességében egy pozitív véleménye alakult ki a készülékről. Még akkor sem, ha már kezdi érezni azt, hogy elavulttá válik a telefonja. Akkor is inkább az Apple-től választ, mintsem egy másik Android-os gyártótól. (És ez ugyanúgy elmondható az Android-ot preferálókról is, csak ugye a kérdés most az iPhone-ról szólt.)


Szóval bonyolult egy helyzet ez, több tényezőtől is függ, hogy sokan miért tekintik manapság az iPhone-okat státuszszimbólumnak.

2019. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!