Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hány évig használtok...

Ti hány évig használtok általában egy telefont?

Figyelt kérdés

Ez csak egy ilyen kis kozvelemenykutatas :D igazabol fogalmam sincs, hogy általában az emberek hogy vannak ezzel, és erdekel.

Kezdem èn akkor. A mostani telefonom három és fél éves, mikor megvettem, már akkor is egy 2 éves modell volt. Szeptembeerben már nem kap frissítést, és bár még kifogástalanul működik, lehet lecserélem. Nincs reális oka úgymond, egyszerűen làny létemre odavagyok a “kütyükért” :D


2019. jún. 24. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyszerű, általában amíg használható... :-) Ez persze sok mindent takarhat, pl.:


- kap szoftverfrissítéseket

- az új rendszerek által számomra hasznos funkciók maradéktalanul és gördülékenyen működnek

- kompatibilis az otthoni egyéb cuccaimmal

- esztétikailag még nincs kifogásolható állapotban

- a javíttatása, az elavuló alkatrészek (telefon esetén ez ugye az aksi) cseréje a gazdaságos szinten van

2019. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Eddig kb évente cserélgettem a telefonokat. A mostanival már inkább 3 évre tervezek, a következőt is szeretném már sokáig megtartani. Hozzáteszem, eddig közép, most felső kazegóriásom van.
2019. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem elofizeteses, hiteles a telom .Amint lehar a torleszto, eladom es az az osszeg lesz befektetve kezdo tokenek a kovetkezohoz. Altalaban 2 ev mire lejar, de az utolso par honapot egyben be szoktam fizetni. Es mindig az akkor epp legmenobb telot hozom el. Nemreg valtottam a samsung s10 +- t huawei p30 pro-ra.
2019. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Uccsó, miért nem veszel függetlenül? Jobban megéri!
2019. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13/14 vagyok. Utolsonak: azert mert egyszerre annyi penzt nem birok kifizetni. Es mar kb10 eve ugyan annal a szolgaltatonal vagyok, ugyan az a szamom.En meg vagyok vele elegedve. Ingyen hivas, ingyen sms, 25gb internet.
2019. júl. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Áruházban függetlenül olcsóbb, mint szolgáltatónál, és ott is tudsz részletre venni, a számod pedig ugyanaz marad! :)
2019. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na majd a kovetkezo valtasnal korbenezek.Altalaban szoktam kapni kedvezmenyt a szolgaltatotol is vagy egy kis ajandekot.Pl legutobb 1 eves netflix elofizetes jart az uj szerzodeshez.
2019. júl. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor cserélek, amikor már teljesen elromlik,belassul, használhatatlan, vagy elhagyom.
2021. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!