Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb konzol Xbox360...

Melyik a jobb konzol Xbox360 vagy Playstation 3?

Figyelt kérdés

Kérlek értékeljetek objektíven(legyetek pártatlanok).

Írjátok le a két konzol erősségét, és hátrányát.

Köszönöm.


2010. dec. 23. 13:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor a PS3 verzió lenne szebb/jobb!

Mivel pénzt kaptak, hogy multiplatfrom legyen, valószínűleg azért is fizettek, hogy boxon legyen a meggyőzőbb!

(Pl. a kiegészítők is először arra jöttek ki!)

2010. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

14:48


És PS3-on szebb is.

Láttam FullHD-ban Xbox-on GTA IV-et, és meglepően szar volt a grafikája.

Élkerekítést kb sehol sem láttam, 5 perc alatt annyi textúrahibát láttam, hogy számolni sem tudtam, stb.



De végre nem azon veszekszünk, hogy az xbox miért szar, hanem hogy a GTA melyiken jobb, ez nem olyan gyakori téma.

2010. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Hát ja! :D


Nekem nincs boxom, youtube-on láttam az összehasonlító videót + megtudtam ezt a hírt, hogy az X volt a célplatform, ezért gondolom azt, hogy azon szebb!


Amúgy szó mi szó elég gyatra grafikája van (jó, 2008-as játék), a Red Dead Redemption azért már szebb (amúgy az is szebb boxon, mert PS3-on csak sub-HD-s)!

2010. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Szerk: FullHD-ban nem érdemes nézni a GTA IV-et!

HD Ready-ben kell!

FullHD-ban egy hányadék! ;)

2010. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Xbox 360 esetében Full HD és HD Ready között nem nagyon lesz különbség, mivel az Xbox 360 játékok nagy töbsége HD Ready-re van optimalizálva...

Tehát te játszhatsz egy egymillió forintos, 100Hz-es, 120-150cm-es Full HD LED TV-n, akkor sem lesz szebb, mintha egy 50-60 ezres 60-70cm-es, 50Hz-es HD Ready LCD-n játszanál...

2010. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Igen, mert a játékot 720p-re ráírták és te arra kényszeríted a procit, hogy húzza azt fel 1080p-re!

Tehát kb. olyan, mintha kinagyítanál egy képet, csak közben elveszik az élsimítás!

2010. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
Szerintem a ps3 jobb valamivel de az a 20 ezer különbséget nem éri meg az xbox-xal ugyan úgy jól lehet játszani mint a ps3 mal plusz sokkal kényelmesebb a kontrollere.Aki televan zsozsóval az ps3mat vegyen de akinek nincs annyi pénze de ugyan úgy jól akarja érezni magát az inkább xboxot vegyen.A lényeg hogy igen jobb a ps3 de nem annyival hogy 20ezerel többet kölcsek rá.
2011. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

10:03


20 ezer Ft különbség?


320GB PlayStation 3 slim alapgép 80000 Ft


250GB XBOX 360 Slim Elite alapgép 67000 Ft


Ez csak 13 ezer Ft különbség :D


Én azt mondom hogy akinek nincs pénze az ne vegyen ilyen luxus cikkeket mint Xbox vagy Playstation nem létszükséges dolog!

És az ember szerintem úgy döntsön hogy melyiket exkluzív játékok tetszenek jobban!Mert az exkluzív játékoknál mutatkozik meg mint két gép ereje és tudása nem a multiplatform játékoknál!

2011. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
Én az előző vagyok ez az Xbox ps3 dolog igen ez ízlés és pénzkérdése akinek van az a jobbat veszi akinek nincs az a rosszabat.Enyire egyszerű órákig vitatkozhatnánk ez jobb az jobb a műszaki adtatokat sorolhatnánk ez ízlés.
2011. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:

kinek mi.. :'D szerintem mind a kettő nagyon jó.. én inkább xbox párti vagyok. elsősorban azért mert azt kaptam karácsonyra xD . :D..

am eddig nem ismertem nagyon...

viszont ps3ba magyarországon nem engedi megnyitni a ps store-t. és a move meg kicsit le van maradva.. nekem van az xboxhoz kinect.. :D.. de ezt neked kell eldöntened.. ezen nagyon sokat veszekednek.. talán azért mert majdnem egyformák.. csak az egyik kicsivel fejlettebb mert microsoft, a másik meg sony.. de ezt neked kell eldöntened.. :D

2011. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!