Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb konzol Xbox360...

Melyik a jobb konzol Xbox360 vagy Playstation 3?

Figyelt kérdés

Kérlek értékeljetek objektíven(legyetek pártatlanok).

Írjátok le a két konzol erősségét, és hátrányát.

Köszönöm.


2010. dec. 23. 13:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Előző:

Te miket beszélsz?

Oké, xbox-od van, az tetszik jobban, ez a saját döntésed.

Viszont a Microsoft fejlettebb?

Sima mezei DVD lejátszóval?

Egy gyenge processzorral?

Kinect sem olyan nagy szám, a PS-re lévő Eyecam, ami kb. 10 éves, az is képes olyan dolgokra, mint a Kinect, pedig azt nem erre tervezték.

Ha Sony akart volna Kinect-féleséget tervezni, akkor olyat csinál, és sokkal jobb lett volna, mint a Microsoft-féle.

Kinect meg lehet, hogy technikailag új, meg húdejó, viszont szar a játékfelhozatal (casual játékosoknak jó, de azoknak meg már inkább Wii).

Move-ra meg elég megemlítenem a világ legjobb FPS-ét, Killzone 3.

Mo-n nem lehet Store-ozni? Regisztrálj UK accal, nem kell proxy sem, meg hihető cím, csak UK-t adj meg regisztrálásnál.

2011. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Mindig is lenyűgözött a Microsoft erős marketingpolitikája!

Egyszerűen olyan mértékben elkezdik szórni a pénzt és olyan mértékben be tudnak adni az embereknek akármit, mint állat!


Dollármilliókat költöttek a Kinect reklámára - mindenhol csak azt hallom, hogy így forradalmi meg úgy forradalmi, aztán a forradalmi már a PS2 idején megvolt (Eyetoy - jó, persze, azóta fejlettebb lett, de ott is kamerával irányítottad a játékot és itt is így fogod)!

És akkor a lagról nem is szóltam...


De nem akarom én itt leoltani a Kinect-et, biztos király móka, ahogy az Eyetoy is az volt, csak ez, hogy ennyire be tudják etetni a népet, az egyszerűen lenyűgöző! :D

2011. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Valaki írta itt, hogy a Store nem enged be Mo-n stb.!


Attól az lenne a kérdésem, hogy ő tud magyar címmel ingyen multizni? :D


Amúgy meg senki se higgye azt, hogy ide elég a magyar Store és pá - a játékok több régióba tartoznak (UK, USA, JP, EU a fő, de azon belül külön országok - pl. német, osztrák, horvát stb.)

Magyarul: ha nem adnak ki magyar régióba tartozó játékokat, kitörölheted a magyar Store-ral, mert hiába töltöenéd le a kiegészítőt, nem fog vele elindulni, mert nem jó a régió!


Meg amúgy is, szerintem az UK-s Live sokkal nagyobb tartalommal rendelkezik, mint a magyar és ez itt is így lenne!


Ennyi!

2011. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

hát gyerekek játszottam a gears of war összes részével elsőnek pc-n kiadták a 2-t nem bírtam ki vettem egy slimet 2010-ben azt toltam eddig most kiadják a 3-at :D alig várom őrületes a multija :D horda mod ahogy 5 en áltok és egy nagy behemót közelít felétek azt se tudjátok mivel lőjetek rá xD

exek közül nekem xbox jön be halo,gears of war,fable,forza....

ez az én játék világom nekem ezek a játékok tökéletesen megfelelnek és a consol ára se drága most már hogy kijött a slim megéri boxot venni lásd beépítet wifi és ha túl zsugori vagytok havi kb 750ft (1 év xbox live 8500ft)

kifizetni csak sajnálni tudlak titeket,ps3 sem egy tákolt szar de xbox se :D én elsősorba exek miatt választottam a boxot és multis vagyok singleplayert nem bírom (kivéve gears of war ) xD

2011. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
01.27. 16:03-nak üzenem a gyogyulásig vezető út hosszú az első lépés hogy bevald magadnak hogy idióta vagy az Xbox Jobb ár/minŐséget nézöszemből.És egyáltalán nem fejletlen most dobják hátast hogy blue ray van benne?
2011. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Előző:

ár/minőségben lehet, hogy jobb, mert 20 ezerrel drágább a ps, viszont ha az ártól elnézünk, akkor már a ps a nyerő.

2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

még annyi a multihoz, hogy igaz a ps3-on nem kell fizetni - az xbox360-on kell de itt legalább csak az jön fel a multira aki játszani is akar tehát így 1000-szer jobb a játékélménye, és ha kiszámolod már 9000ft-ért kapsz éves előfizetést és ez hónaponként 750ft , a ps3-as multival meg akadnak gondok : néha nem csatlakozik az internetre stb.

és az xbox360-nak sztem szebb a grafikája

2011. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Előző:


PS3 multival sosincsenek gondok, mindig csatlakozik (az ilyeneket nem tudom honnan veszik az emberek).

X360-nak semmivel sem jobb a grafikája, kb ugyanaz, de ha választani kell, akkor ps3 szebb.

2011. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!