Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb konzol Xbox360...

Melyik a jobb konzol Xbox360 vagy Playstation 3?

Figyelt kérdés

Kérlek értékeljetek objektíven(legyetek pártatlanok).

Írjátok le a két konzol erősségét, és hátrányát.

Köszönöm.


2010. dec. 23. 13:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Ja, és a Killzone-nak mennyi valóságalapja van, kedves előző?

Amúgy most csak mondtam 3 játékot, nagy kedvenceim még a Fight Night Round 4, a Dirt 2, az Assassin's Creed részek, a Red Dead Redemption, az F1 2010, a Mass Effect 2 és még sorolhatnám...

2010. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

15:38

GTA, RDR tuti hogy boxra készült és át lett portolva PS3-ra!


Amiről tudok, hogy a célplatform a PS3 volt:

Final Fantasy XIII, Medal of Honor, Tekken 6, meg a legtöbb japán game (Dynasty Warriors, asszem a MGS: Rising is stb.)!

2010. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Meg a:

Mirrors Edge

Red Alert 3

2010. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

16:34


Hol látsz te olyat, hogy én azt mondom, hogy a cod nem valósághű, kz meg igen? Még csak utalni sem utaltam rá, mert egy játék sincs ami valósághű (talán GT5).


18:29


Már nem tudom hol, de valahol láttam egyszer, hogy RDR és GTA is ps3-on készült. Rákerestem azóta, de google nem segített semmit sem.

Meg ha pl. GTA xbox-ról lett volna portolva, akkor nem hiszem, hogy raktak volna bele sixaxis cuccokat a ps3-ba, hanem csak simán átportolták volna.

2010. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bár nekem teljesen felesleges lenne 500, vagy 250 GB merevlemez(úgysem használom ki).Igazából a Blu-Ray sem motivál annyira.Xbox 360-on, mint a PS3-on nagyon jó exkluzív címek vannak(Alan Wake,Fable 3, Gears of War,Dead Rising).A fizetős multinak is megvannak az előnyei, és a hátrányai is, de szerintem tényleg nem olyan sok.Egyes kommentelők megjegyezték, hogy ez a 100. ilyen kérdés.Sajnálom, hogy raboltam az idejüket, de ha ez ennyire idegesíti őket, akkor miért válaszolnak rá?
2010. dec. 28. 06:50
 26/48 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a PS3 erősebb gép, de engem valami az Xbox-hoz húz.Nálam nem az fog döntő szerepet játszani, hogy melyik konzolon élesebb a kép.
2010. dec. 28. 06:56
 27/48 anonim ***** válasza:

06:56


Akkor vegyél xbox-ot, azzal sem jársz olyan szarul.

És igaz, xbox-ra is vannak azért exkluzív játékok, de ebben akkor is a PS3 a nyerő, és mindig az is lesz (csak nézzük meg 2011-et).

2010. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

23:23: a GTA IV eredetileg PS3 exkluzív lett volna, csak az MS lefizette a Rockstart, hogy ne legyen az!

A SISAXIS-ost meg miért nem csinálhatták meg?


Kérdező: azért válaszolunk a kérdésre, mert mi nem vagyunk lusták!

Ha te is olyan szorgalmas voltál, hogy cs.esztél keresni, akkor mi is leszünk olyan szorgalmasak, hogy először erre felhívjuk a figyelmedet, aztán utána válaszolunk (ne OFF-olással legyen tele a kérdés)!


Az írásod alapján szerintem neked a box perfekt lesz! ;)

2010. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Szerintem probald ki elobb az exkluzivokat. Aztan rajossz gyorsan melyik a jobb konzol.
2010. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

15:58


Tehát akkor ha eredetileg PS3-ra akarták csak csinálni, akkor elég valószínű, hogy el is kezdték azon csinálni, és átportolták xbox-ra.

2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!