Technika Tv-ről (Tesco) tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. nov. 30. 21:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%
Az ismerősjárt egy ilyen tv-vel úgy, hogy a gari lejárta után 2héttel sz@rt be. Mível nekem elktronikai végzettségem van, megkaptam, hogy csináljam meg. Még csak a burkolatot bontottam le, mikor már látszott, hogy a kapcsolóüzemű tápegységén az (1-2kivétellel) az összes elektrolit kondenzátor púpos volt. Bár ez nem is meglepő a "G-LUXON","CAPXON","JAMICON" kondenzátoroknál. Végülis a tápegységnek annyi lett a bezárlatosodott púpos kondenzátorok miatt. Semmi képp nem ajánlom ezt a márkát, mert miden termékük 1 szemét! #7-es Ha még samsung panel is lenne benne, az meg a legtrágyább kínai alkatrészekkel van szerelve. Nézz meg akár egy Technika "Hi-Fi" rendszernek nevezett gépet, meg egy normális igazi Hi-Fi hangfalat, ég és föld kategoria a kettő. Az LG-t sem érdemes megvenni, mert úgyan így megbizhatatlan, mint a technika.
2015. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
100%

Ennyi marhaságot, amit itt írnak magukat szakembernek mondott emberek, az már kiveri valamennyi TV biztosítékát.

Nekem, szomszédomnak, másik szomszédomnak, lányomnak mindannyiunknak Technika televíziós készülékünk van, valamennyiünknél hibátlanul működik, ráadásul mind smart TV. Annyit tudunk róla, hogy Kínában gyártatja a Tesco, amelyik a legnagyobb Brit kereskedelmi lánc a világon.Egy probléma van velük, nem lehet a Googl- -ban videót indítani rajtuk, mert nem engedi feltelepíteni a Flash Playert. Youtubon kiválóan indul minden videó. Hogy milyen minőségű technika van benne, nem tudom, tény hogy Kínában készül a világon a legtöbb elektronikai termék, a negyedik magyar telefonhálózatot is a kínaiak építik.Tápegységprobléma, ill. elektrolitkondenzátor felpúposodások túlfeszültség, ne-adjisten villámcsapás hatására is létrejöhetnek minden típusú Tv-ben.Fullos hozzá nem értéssel nem kell lebecsülni senki termékét és nem kell senkit sem elriasztani a vásárlástól

2015. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Még egy- Semmi közük hozzá a Törököknek, Kínában készül!
2015. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
72%
A kérdést valaki 4 éve tette fel, ez egy állandó dilemma: Jó vagy nem jó?
2015. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Én most kaptam egy ilyen márkájú tévét karácsonyra,még nem volt túl sokat használva, de nekem eddig bejön. A képe (egy viszonylag kisebb tévéről beszélek) nem rossz egész jó ehhez képest nekem eddig tetszik.
2015. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
28%
Vegyél inkább LG-t vagy Samsungot.
2016. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Semmi gond nincs vele.... fullhd-s dolgokat futtava meg sem mondanád hogy nem egy Samsungot nézel....(ráadásul mivel maradék Samsung és LG alkatrészek vannak benne igy pláne felesleges a nyavajgás....
2016. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 hanure válasza:

Szia!


Nekem is van egy ilyen márkájú kisebb tévém. 55 cm-es.

Amikor az albérletben laktam, nagy vihar volt és kinyílt a műanyag ablak.

Este, 23ra értem haza.

Konkrétan egy egész pohár vizet öntöttem ki belőle, mert az ablak előtt volt a tévé. (Mondanom sem kell, hogy a beeső víztől a parketta is felpuposodott..)

Na, mindegy... A lényeg: 2 napig száradt, aztán bekapcsoltam és köszöni szépen, azóta is tökéletesen működik.

Nem tudom, ki hogy van vele, de ezek még új technológiák és amíg nem tudom, hogy milyen lesz a mögötte lévő technológia, addig egy olcsóbb készüléktől is megkaphatom, hogy nézzem rajta a youtube-ot.

:)

2017. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
helló én két éve használom annyi a baja hogy nem jön be rajta a vezeték néküli internet...mi lehet a baj?
2018. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Még egy- Semmi közük hozzá a Törököknek, Kínában készül!"


Ez hülyeség, a török Vestel gyártja, méghozzá kiváló LG kijelzővel. De aki szétszedné, csak azt látja, hogy Vestel típusszám van a kijelző hátán.

Ugyanis csak maga az LCD és a T-con panel LG, amire egyébként semmi nem utal, de aki TV-ket szerel, az felismerheti. Meg a képminőség alapján is.

Viszont a LED háttérvilágítást a Vestel építi hozzá, így lesz belőle Vestel kijelző.

Egy ilyen 40 collos példány figyel előttem most is, mint PC-monitor. Pár év után is még rácsodálkozom néha, hogy milyen kellemes képe van. Görgetés sem akad, nem hullámzik.

(Igaz, hogy TV célra plazmát használok, de az megint más minőség.)

De annyira nem figyeltem, lehetnek a Tescóban kínai TV-k is, ami hátlap (alaplap) kialakításából felismerhető és a gyengébb képről is.

A Vestel alaplap sem olyan rossz, a digitális technika miatt magát a képminőséget nem is befolyásolja (szolgáltatásokat esetleg), ezért is tud jól érvényesülni az LG-kijelző minősége.

Nem véletlen, hogy még a Panasonic európai cége is rendelt a Vesteltől (Panasonic felirattal) és nem szégyellték eladni még ők sem.

Az pedig természetes, hogy amiből sokat vásárolnak az emberek, abból több jut a szervizekbe is (hibaszázalék mindig van). De elég jól javíthatók és sokan nem is sajnálják megfizetni a javítás összegét, mert annyiért úgysem vesz másikat és ha egyébként elégedett vele, akkor hadd menjen...

2018. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!