Technika Tv-ről (Tesco) tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. nov. 30. 21:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"helló én két éve használom annyi a baja hogy nem jön be rajta a vezeték néküli internet...mi lehet a baj?"


Szerinted van benne Wifi? Láttad rajta feltüntetve, dobozán?

Semmit nem zárok ki, de szervizben én még nem találkoztam olyan fajtájával, amiben Wifi-egységet láttam volna.

Ez egy külön kis panel szokott lenni, az alaplaptól távolabb felszerelve.

2018. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
eleinte müködött
2018. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Lautres válasza:

Én is már közel 6 (hat :D ) éve használok egy technika tv-t. Úgy, hogy előtt nagyanyám használta majdnem egy évig. Hálószobai tvként használjuk, szóvla nme megy napi 5-7 órákat. De működik. A beépített dvd lejátszó is, az USB mostanában kezd fagyogatni, a rádió eléggé zajos.

De ennke ellenére sem biztos, hogy ajánlanám bárkinek is. Pont azért, mert ha valaki végigolvassa a válaszokat, láthatja, hogy eléggé szélsőségesek aa tapasztalatok ezzel a márkával kapcsolatban (is). Hiszen vanakinek másfél évet bírt csak, megint mások 5-6 éve használják. És ez a bizonytalanság / kiszámíthatatlanság az oka annak, hogy sokan tartózkodnak ettől agyártótól.

Azt is olvashattuk itt, hogy ne vegyünk LG-t meg samsungot... Ezekkel meg pont hasonló tapasztaltom van, mint technikával. Anyáméknál nappaliban egy UHD 3d-s lg van, már 5 éve biztos. Ötséimnél a gyerekszobában pedig hyundai tv, ami van, hogy éjszakára is bekapcsolva marad. Az is minimum 4 éve használatban van.

Szóval felhasználó legyen a talpán, aki tud érdemben tanácsot adni egy éppen televízijó vásárlás előtt állónak :).

Az én tanácsom az, hogy amennyiben nincs 'jobbra/nívósabbra' pénze az emberkének, akkor vegyen valami noName-et nyugodtan

2020. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem én a legelőször megjelent Technika TV-k egyikét birtokolom, ami egy kisméretű darab, fogalmam sincs mekkora, de elég pici. Semmi gond nem volt vele eddig, egy darab pixel halálozott el még a legelején, de ennyi. Monitornak nem elég jó, mert ahhoz kicsi a felbontás, de filmnézésre tökéletes. Már amit egy ilyen kis vacaktól az ember elvárhat. Ennek ellenére tényleg azt mondanám, hogy jó képe van. Találkoztam nem kevés, ennél feltehetőleg drágább LG, Samsung TV-vel, amiket jóformán derékszögű vonalzóval kellett beállítani, annyira vacak betekintési szögük volt, ahhoz képest ez a Technika majdnem olyan, mint a laptopom IPS panelja. Később vásároltunk hasonló méretben két másik TV-t, ugyanúgy gond nélkül üzemelnek, évek óta. Még a médialejátszója is egész ok, egyedül a HD-s avi fájlokkal gyűlik meg a baja, meg az mkv-t megismeri, de ebben a kategóriában ez nem is elvárható. Amúgy a most gyártott Orion és Orava TV-k dettó ugyanazok szerintem, legalább is a távirányító, meg a menürendszer tökugyanaz ebben a méretben. A nagyobbakat nem próbáltam. De dolgoztam egy helyen, ahol 10-20 ilyen kis Technika féle TV-k üzemeltek szinte 0-24-ben, nem emlékszem hogy lett volna velük bármi gond igazából. Szerintem ma már semmi garancia nincs arra, hogy egy márkásabb darab bármilyen elektronikai cikkből később menne tönkre, mint a noname, de nem vacak kínai. Ugyanezen okból vásároltam a nappaliba szintén a Tescoból nagyobb méretű Blaupunkt smrart TV-t, mert az előző Panasonic (ami márkába hatalmas bizalmat fektettem) ugyanúgy gazdasági totálkárral halálozott el 4-5 év után. Akkor már megveszem inkább olcsóbban, ami ugyanazt tudja.
2020. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nem KINÁBAN készül hanem a TÖRÖKÖKNÉL!!!!!!!!!!vestel név alatt gyártják. Én 7 éve vettem és még müködik!!!!
2021. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!