Mit érdemesebb venni iPad minit vagy MacBook Air-t (13")?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
0%
nem apple fan vagy, hanem egy agymosott. Ja sztem neked CSAK menőzésre kell ipad. Merthát milyen menő már odavágni az asztalra starbucks-ban...
2013. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

Persze csak "menőzésre" kell, ha neked így jobb...

Képzeld lenne bőven mire használnom, akár csak kikapcsolódási célzattal. Igen, nyilván végigdolgoznám a nyarad, feladva a PIHENÉST, hogy menőzzek, teljesen megérné -.- . Én aki gyűlöli a kirakat dolgokat, a ballagásomról és a szallagavatómról is akkor léptem le amikot tudtam.

iPhone 5-öm van arra is 4 hónapig spóroltam, magyarul mindkét készülék kompatibilis a telefonommal, ami nem elhanyagolható tény.

2013. máj. 29. 22:13
 23/73 anonim ***** válasza:
0%
iphone5? mondom én hogy agymosott vagy. :D
2013. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem el, hogy 31%-os barátunk járt egyetemre vagy abban a korban van, hogy járhat egyáltalán. Azért az egyetemen a ragad az emberre pár egyéb dolog is...


Barátom, ha az energiáidat arra pazarolnád, hogy előbbre juss, akkor te is megvehetnéd, amire vágysz.


És ha apple fan? Meg a starbucksba jár? Akkor mi van? Ezekkel a dolgokkal az embereknek az a baja, hogy drágák és nekik nem telik rá. De ezt ciki mondani ezért inkább gyártanak valami hülye ideológiát maguknak.


Érdekes, hogy akinek telik erre-arra az nem szokta kritizálni azt, akinek nem, de akinek nem az addig nem nyugszik, míg meg nem magyarázta a pénzesebbnek, hogy tulajdonképpen hülye és amúgy is.

2013. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
0%
nekem csak az nem fér a fejembe, hogy a starbucks és az appla közönsége mennyire hülye és ennyire hülyén mégis hogy tudja elöteremteni a pénzt a hobortjára...mert ha apple+starbucksot mondanak nekem nem tul müvelt emberek jutnak eszembe, hanem ilyen neoliberális mánakélünk emberek, akikben nulla megfontoltság és előretekintés. De valahogy a pénzszerzéshez ugy látom nem ezek kellenek.
2013. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
0%
ezek a nyári munkák meg gondolom: pultos meg ilyesmik, ahol össze lehet kapirgálni szép pénzeket...én pl nem mehetnék pultosnak, mert nincsenek OLYAN haverjaim, sőt a haverjaim se OLYANOK!
2013. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

Gondold azt ha jólesik, engem nem zavar, nem alszom rosszabbul.

Csak mert megszerettem egy céget miután először vásároltam tőlük (iPhone 5) és más termékeiket is meg akarom venni még nem vagyok agy mosott. Tudod kik mondják ezt, meg szarozzák az iPhone-t? Akiknek nincs rá pénzük, így egyszerűbb zsigerből utálni és azt akinek meg van. Te vagy az iskolapélda erre, látens kommunista barátom :) .

2013. máj. 29. 22:19
 28/73 anonim ***** válasza:

Borzasztó korlátolt vagy. Miért lenne valaki hülye, azért, mert valamit megengedhet magának, ami drága? Órát is lehet venni 5ezerért 10 ezerért 100 ezerért és 1 millióért is. Igaz mind az időt mutatja, de ha nekem a 100 ezres tetszik és futja rá, akkor hülye leszek 5 ezrest venni.


Vitatkozhatnánk, hogy ki az agymosott komolyan.

2013. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
25%
én 2006-ban vettem egy akg k141 fejhallgatót, akkor 32 ezer forint volt, apámék is lehordtak miatt, pedig nekem a zenélés volt a hobbim már akkor is évek óta. Az osztálytársaimtól meg csak azt kaptam, hogy egy hyüle kis kocka vagyok, mert ki az a hülye aki EGY FEJHALLGATÓÉRT AD KI 32 EZER FORINTOT???? Ma meg ugye igy simán kidobálgatják az emberek a 50-60ezret a hulladék beats fejhallgatókra, de azt is csak a menőzés miatt....nekem azért kellett jó fejhallgató (és igen, akg k141 már nevezhető jónak), mert jobb zenéket akartam csinálni, és ehhez kellett a teknika.
2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
0%
tehát nekem nem a menőzés miatt kellett, hanem MERT CSINÁLTAM IS VELE VALAMIT!
2013. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!