Mit érdemesebb venni iPad minit vagy MacBook Air-t (13")?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
100%

"én 2006-ban vettem egy akg k141 fejhallgatót, akkor 32 ezer forint volt, apámék is lehordtak miatt, pedig nekem a zenélés volt a hobbim már akkor is évek óta. Az osztálytársaimtól meg csak azt kaptam, hogy egy hyüle kis kocka vagyok, mert ki az a hülye aki EGY FEJHALLGATÓÉRT AD KI 32 EZER FORINTOT???? Ma meg ugye igy simán kidobálgatják az emberek a 50-60ezret a hulladék beats fejhallgatókra, de azt is csak a menőzés miatt....nekem azért kellett jó fejhallgató (és igen, akg k141 már nevezhető jónak), mert jobb zenéket akartam csinálni, és ehhez kellett a teknika."


Akik lehordtak ugyanolyan korlátoltak és irigyek voltak, mint amilyen most te vagy. Nem tűnik fel? Persze, ha TE adsz valamiért többet, azt kimagyarázod, meg az más. De ha másvalaki? Na az agymosott és hülye.

2013. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
9%
neeem, ők nem voltak korlátoltak...csak egyszerüen ők azt látták, ami ténylegesen volt, történetesen, hogy egy olyan fejhallgatóval menőzni nem lehet. Mások menő cipőt vettek (panama jack volt a divat akkor), meg menő ruhát, ilyesmiket. Eszük ágában nem lett volna venni azt amit én.
2013. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm a te embertípusodról tanulmányt kéne írni.


Ez a menőzés azoknak a kényszerképzete, akiknek nincs pénze valamire. Nehogy már még szégyellnie kelljen, hogy valami tetszik neki, megveheti és használja is! Basszus ennyi erővel a nők dugjanak faágat a fülükbe, az arany meg az ezüst csak menőzés.

2013. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
9%

[link]


reprezentativ apple fanok.

2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
0%
ja és am csak szolok, hogy lehet kapni az applénél mac prot is...az pl egy rohadt jó asztali gép, mert tényleg durva, többprocis (nem többmagos, hanem több cpu van benne tényleg), rengeteg ram, rengeteg áramot fogyaszt, stbstb...zenélni, videót csinálni vele egy álom lehet. De azt nem csaphatod ki a starbucksben az asztalra, mert van vagy 20-30 kiló biztos.
2013. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:

Én meg hazahoznám a boltból és nem csinálnék vele semmit.

Ember, már bocsánat, de olyan hülye vagy...

Hidd el nem menőzésre használom az iPhone-t is, bár jó ha valaki mondja "Ejha, micsoda teló.", de ezzel mindenki így van. Rengeteg minden jut eszembe sokszor út közben, amit ha nem nézek vagy írok fel magamnak elfelejtem (kicsit szórakozott vagyok) ezért jó a gyors teló, a gyors netel/netelőfizetéssel.

A nagyobb képernyő pedig még nagyobb távlatokat nyit meg, de persze, mint mondtam gondolj amit akarsz...

2013. máj. 29. 22:30
 37/73 anonim ***** válasza:
0%
a mac pro miért nem lett a menőzés tárgya heh?
2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

Megjelenő sikeres könyvekért is legalább ennyien szoktak sorba állni.


Na mindegy, szerintem nagyon sokan egyetértünk abban, hogy téged max. sajnálni lehet. Még egy ilyen keserű, irigy, rosszindulatú embert nem könnyű találni.

2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
MacBook Pro, az se rossz cucc, de drágább, a retinás 660.000 körül kezdődik, az azért már tényleg sok. A videóban igazad van, azok tényleg idióták, de én nem voltam ott február 10. vettem a telómat, de ha lett volna sem állok sorba két napot, hogy elköltsek 200.000-et, februárba bementem fél óra volt az egész.
2013. máj. 29. 22:35
 40/73 anonim ***** válasza:
0%

nem macbook pro, hanem mac pro...látom tisztában vagy a termékkinálattal :D


[link]

2013. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!