Mit érdemesebb venni iPad minit vagy MacBook Air-t (13")?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
100%
Használtan is kapsz jó állapotú MBA-t akár garanciával is. És az jóval olcsóbb, mint egy új. Ahogy meg már írtam csak elvészett a szok trollkodás között, azt jóval tovább támogatja az Apple és rá tudsz dugni egy pendriveot is, az iPadre nem. Plusz sokkal jobb rajta dolgozni. Cserébe drágább, viszont ahogy íták értékállóbb és megbízhatóbb. Az MBA-k az egyik legmegbízhatóbb gépek lettek.
2013. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 A kérdező kommentje:

Hát igen, főleg az ár mialatt vagyok bajban, az iPadot most meg tudom venni minden kiegészítővel, viszont a MBA-hez egész nyáron dolgoznom kéne, hogy meglegyen a pénz. Funkcionálisan az MBA-t választanám, de az ár miatt, hát, gondolkodok erősen.

Bár 31%-os barátunk miatt be kell vallanom, irigylésre méltóak a problémáim, de hát ez van :) .

2013. máj. 30. 14:56
 73/73 anonim ***** válasza:
72%
Air.
2013. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!