Mit érdemesebb venni iPad minit vagy MacBook Air-t (13")?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:
Igen az igaz, de inkább dedikáláson van ilyen, de akkor se állnak 2 napig sorba. Nekem azért az sok volt.
2013. máj. 29. 22:36
 42/73 anonim ***** válasza:
100%
Te 31%-os ha szerinted ilyen szar, meg olyan gáz, akkor mégis miért csorgatod az összes termékre a nyálad, miért foglalkozol ennyit vele, miért vágod fejből az árakat és a kínálatot?
2013. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:

Jézusom, ne szórakozz én a laptopra gondoltam, ez eszembe se jutott, figyelj azért 1,2 milla egy asztali gépért nagyon sok, tudom mert asztali gépeket én is össze szoktattam rakni.

300.000 Ft-ból olyan gépet össze lehat rakni ami minden elmegy, ugyan nem 12 magos csak 8, de hát istenem.

2013. máj. 29. 22:42
 44/73 A kérdező kommentje:

"Te 31%-os ha szerinted ilyen szar, meg olyan gáz, akkor mégis miért csorgatod az összes termékre a nyálad, miért foglalkozol ennyit vele, miért vágod fejből az árakat és a kínálatot?"

Teljesen jogos.

2013. máj. 29. 22:43
 45/73 anonim ***** válasza:
24%

"300.000 Ft-ból olyan gépet össze lehat rakni ami minden elmegy, ugyan nem 12 magos csak 8, de hát istenem."


200.000 is van már olyan androidos teló, hogy beszólal, csakhát nem apple.... :(


ebböl is látszik, hogy csak a menőség miatt kell neked apple...mert furcsának tartod, hogy iylen drága a mac pro, de hogy mennyibe kerül az ipad, az teljesen oké számodra...

2013. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
24%
én pl nem tudnék olyan telot használni, ami mindent helyettem akar csinálni...ja meg teljesen zárt...most mi az már, hogy 8 gigabájtos iphone és nem másolhatok rá azt, amit akarok...persze elkérik a +8giga memóriáért +50ezret, és a hülye nép meg megveszi, pedig semmivel sem lesz jobb neki, hogy most 8 vagy 16 csak ugye a menőzés, hogy nekem 16 van NEKED MEG CSAK 8 GIGA
2013. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:

300.000 és 1.200.000 millió között elég nagy a különbség.

Míg egy iPhone (én 200.000-ért vettem előfizetéssel) 250.000 Ft míg mondjuk az Samsung Galaxy S3 100.000 körül van most, ez kb. kétszeres ár, de nekem az Android pl. nem tettszik, de az IOS igen, nekem jó ez a zárt rendszer, annyit állítok benne amennyi nekem kell, ami meg kell azt leszedem AppStore-ból. De a két gép között négyszeres a külöbség, az iPhone 5 nem jobb a Samsung Galaxy s3-nál, Samsung Galaxy s4-nél, vár véleményem szerint nem is jobban az iPhone 5-nél, de attól nekem nem tetszik, nem szeretem, ingyen se kéne, nem is fizettem érte, ezért vettem applet, de Samsung és HTC mobilokat is próbáltam előtte. A MacBook Air meg nem sokkal több a hasonló kategóriás laptopoknál, de OS X van benne amit szintén nagyon szeretek, bár Win7-em van, az ember nem mindent kap meg, de én nem is mocskolódok, mint egyesek.

2013. máj. 29. 22:58
 48/73 anonim ***** válasza:
24%

én nem tudom hogy egy 60ezres androidos telefonnal mit nem lehet megcsinálni amit egy superhuman iphone5-el...


itt volt egy kérdés, hogy a gyereknek ellopták az iphone5-jét, gondolom mert feltünöen menőzőtt vele, aztán valaki lenyulta...na és a gyerek egyböl azt várta, hogy majd a csodálatos apple featureök megmegtik a teloját és steve jobs angyalok kiséretében viszi el neki házhoz a sértetlen telót.

2013. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:

Nekem a rendszer a lényeg, és egy androidos telefon MINDIG akad mert az andoroid olyan, de az IOS...

A mai telefonok már szinte kihasználhatattlanságig erősek, a lényeg, hogy neked melyikte tszik, vagy van rá pénzed, ennyi

2013. máj. 29. 23:18
 50/73 anonim ***** válasza:
10%

ja értem ez ilyen MINDENT AZONNAL reklámszlogen mi?


csak szolok, hogy a nagy dolgok nem a mindent azonnal elven müködnek a számitógépek terén sem...az animációs filmeknél is több óra mig 1 képkockát kiszámol egy teljes szerverpark...


na de itt is a menőzés...hogy nehogy kényelmetlenséget okozzon a mikrolag....pffff nemtom hova sietsz ember, ha 50ms hiányt okoz életedben.

2013. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!