Mit érdemesebb venni iPad minit vagy MacBook Air-t (13")?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
52%

"Na mindegy, szerintem nagyon sokan egyetértünk abban, hogy téged max. sajnálni lehet. Még egy ilyen keserű, irigy, rosszindulatú embert nem könnyű találni."


Dehogy nem, csak nézz be az Apple fórumokra. Tele van az ilyen frusztrált kisebbségi komplexusos emberekkel akik csak trollkodni mennek oda.

Egyértelműen kisebbségi komplexusa van. Itt le is írta:

"beletörödtem én már sok mindenbe:


hogy mások joképünek születnek, meg magasnak pl"


Kérdező: MBA-t vegyél az sokkal tovább ki fog szolgálni és jóval több dolgot meg tudsz vele csinálni. Úgy 6-7 évig semmi gondod nem lesz vele. Utána is max az akku az amit cserélni kell. A frissítések és a támogatottsága is meg lesz. Az iPadnél ez biztos nem lesz adott.

2013. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Ez nem menőzés, csak nem szeretek várni, ha te igen akkor hajrá. Ha nekem ez tetszik és van rá pénzem akkor nem mindegy, a sebesség nem a menőzés miatt kell, kénylmi szempontokat szolgál.
2013. máj. 29. 23:39
 53/73 anonim ***** válasza:
24%

de csak tudnám hogy ilyen türelmetlen divathobortokkal agymosható embereknek mégis honnan lesz erre pénze?


hogy tudnak olyan munkát végezni, ami eleget fizet minderre?

2013. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
A spórolás a kulcs, de már mondtam, én se azonnal vettem meg, több hóhap alatt, ha az embernek kell valami akkor sporol rá és meg tudja venni, ennyi.
2013. máj. 29. 23:45
 55/73 anonim ***** válasza:
0%
de több hónap alatt? A komoly sporolás több évig tart...meg általába akkor sporol az ember, ha van miből. Ha nicns bevételed, akkor nincs miből sporolni...ja és ha ilyenenkre sporolsz, az is minősit kicsit...más diákhitelre sporol, vagy arra, hogy álláskeresésnél legyen majd pénze vagy albira, tök mindegy.
2013. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
24%
ha pl az lenne a sporolás ára, hogy nem menőzhetsz több honapig (no plázázás, no hajógyárin veretés, nó hipszterkedés, nó starbucks és romkocsmák, nó fancy kaják és italok) akkor megérné neked?
2013. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
Köss fel, nekem másra bem kell spórolni, lesütött szemmel fogok járni az utcán, mert jobb körülmények közt élek, mondtam, hogy vállalok nyári munkát, az pedig bevétel forrás ha nem tévedek, de csak egy agy mosott hülye vagyok, honnan is tudhatnám?
2013. máj. 29. 23:50
 58/73 A kérdező kommentje:
Igen, megéri, ugyanis közlöm veled, hogy nagyon minimális időt töltök emberek között, jobb egyedül.
2013. máj. 29. 23:52
 59/73 anonim ***** válasza:
12%

ok, én is vállalnék nyári melót, csak épp nem vesznek fel,, mert már nem vagyok diák...amikor egyetemre jártam, akkor meg éldegéltem szoctámból meg ösztöndijból meg anyámék adtak pénzt...összvissz amit vettem az egy 100ezer forintos asztali gép volt...


de elment a sporolt pénzem 1 félév albira, 15 kredites költségtéritéses szakdogára meg ilyesmikre...

2013. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
Nekem nincs messze az egyetem nincs alvérlet, sporolás...
2013. máj. 29. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!