Házimozi rendszerek mire valók? Mi a hasznuk?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt soha ezért kérdezem. Használtam egyéb készülékeket hifi,dvd,blu ray,vhs,rádió,magnó és egyebeket ,de nem volt soha ilyenem. Mire használják ezeket ? Filmekre vagy arra,hogy bömböljön a zene ?

[link]

Ilyen borsos áron szokták ezeket venni a népek ? Szóval ez igazából mire való ?



2019. ápr. 22. 20:09
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
A fólia meg alapból többesszám, és a filozófus nem lehet nő, mert a végződés jelzi, hogy férfira gondolunk. Mikor érti már meg a sok anglomán, hogy a jövevényszavakat a nyelv beszélő formálják, nem pedig az eredeti kiejtési formák. Ha már a DVD-nél tartunk, akkor az angol rövidítés ennyi erővel miért "dévédé", kardoskodhatnál az angol fonetika szerinti kiejtéshez.
2019. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez már csak az életszerűtlen terelés.

Érdekes, hogy régebben, még az Internet előtti időkben a "szet" volt természetes.

Mikor megjelentek a netes gyökerek, csak néztem, hogy mi van?

Azért, mert egyszer elterjedt a hülyeség, az még nem biztos, hogy úgy is van.

Nyilvánvaló, egyedül én ezzel nem vehetem fel a harcot, amikor a hülyeség tömeges, akkor a LED-izzó is már izzó lesz, hiába nincs benne izzószál.

A szett is már csak szett marad /leszarom, csak mégis megemlítem néha, hogy durván el vannak tévedve egyesek, szerintem.

2019. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!