Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudtam a barátaimnak, mit...

Hazudtam a barátaimnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aggódtak azért, mert már jó ideje nem voltam senkibe se szerelmes, így azt hazudtam, hogy az egyik barátnőm haverjába vagyok szerelmes és most már elfajult addig a dolog, hogy a barátnőim találkozót akarnak rendezni a fiúval és úgy érzem össze is akarnak vele hozni. Mit tegyek? Hogyan másszak ki ezalol?

2019. júl. 25. 18:30
 1/5 anonim válasza:
92%

Egyértelmű a válasz. Megmondod neki, hogy jól esik a törődés de neked erre most nincs szükséged és álljanak le vele :))

Ennyi.

2019. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Allj ki elejuk es mond el az igazat,ez a legegyenesebb ha mar hazudtal
2019. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak mondd azt, hogy elmúlt. Nevetnek egyet, és vége lesz. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2019. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, hogy szegény fiút ilyen helyzetbe hoztad. Úgy akarod kimenteni magadat egy helyzetből, hogy nagyobb bonyodalmat csinálsz? Vagy jöjj össze a sráccal és legyetek boldogok, vagy mond meg hogy nem akarsz összejönni vele. Amikor "állítólag" össze akart jönni velem egy csaj, és én beleegyeztem, utána elrohant és látni sem akart. Szerencsére te jobb helyzetben vagy, becsüld meg.
2019. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

4-es ne csinalj mar ebbol elefantot.

Kerdezo az elsovel ertek egyet vagy a tobbivel, te se csinalj ebbol ugyet. Hazudd azt, hogy kiabrandultal mar... ennyi.

2019. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!