Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én nem értem meg ezeket...

Csak én nem értem meg ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szinte minden ( lányokra vonazkozóan ) osztálytársamnak van egy internetes barátja ismertebben IBFF-je. Csak én nem értem, hogy ez miért jó?

Hogy egy ismeretlen fiút/lányt bejelölsz és irogatsz Vele?


2019. júl. 27. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem csak arról szól, hogy bejelölsz egy ismeretlent. Vannak erre külön weboldalak, facebook csoportok, vagy akár játékokon belül is megismerhetsz valakit. Egyszerűen sok bennetek a közös, jól kijöttök egymással, és összebarátkoztok. Olyan, mint egy rendes barát, csak nem a valóságban. Vagyis nem közvetlen melletted, de attól még ott van. Szóval... miért jó az, ha vannak közvetlen melletted barátaid? Ez kb. olyan kérdés. Csak egyszerűen jó vele lenni, jó vele beszélgetni. Meg sokszor egész jó kapcsolatok szoktak belőle születni. Én is már több interneten megismert barátommal találkoztam. Ez se sokkal más helyzet, mint amikor megismersz valakit, és más városba költözik.
2019. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én 15 évesen kezdtem el mmo-val játszani, és sok haverom lett, angolul tudtam már később, így sok érdekes dolgot megtudtam araboktól, ázsiaiaktól, olyanokat amiket élőben nem biztos hogy elmondana európainak. A szírek ennyi idősen elmondták hogy bombatámadásban kb a fél osztálya meghalt, már kb azért nem is barátkozik senkivel mert nem tudni hogy még meddig fog élni. Nagyon szomorú, de őszinte dolgokról írtak, és még ma is ezek vannak bennem, közel 10 év távlatából.
2019. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Az ember tarsas leny es szuksege van tarsasagra. Hogy mire jo? Semmire nem is errol szol. Anno amikor nem volt internet az emberek osszejartak. Nem neha, mindig akar mindennap! Azt hivatott helyettesiteni.

Nem az a kerdes hogy ez mire jo... hanem hogy jo e ez a megoldas erre az IGÉNYRE?!

2019. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az úgy van, hogy van egy érdeklődési köröd, hobbid valamid és vannak specifikus nemzetközi fórumok, facebook csoportok. És pont, mint élőben, az ember egy idő után elkezd beszélgetni a többiekkel, aztán vagy kialakul valami mélyebb, tartósabb, vagy nem. Argentin és izraeli zsidó haverom lett így.
2019. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!