Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok róla? Miért...

Mit gondoltok róla? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

Azt állítja, hogy neki én vagyok a legjobb barátnője. Már 8 éve ismerem, de csak velem ilyen, másokkal nem. Beszéltem már vele erről, de nem változott semmi.


1.Mindig azzal jön, hogy én mindent megengedhetek magamnak pl. ha veszek vamalait (ételt, ruhát)akkor oda szóll, hogy ki kapott nálatok a családban fizetés emelést, vagy, de jó sora van valakine, vagy hasonló gúnyos megjegyzéseket. Nincs sok pénzem, ő pedig nem szegény, szóval nem értem mire jó ez. Egyszer a boltban nem tudta eldönteni, hogy 2 kiflit vegyen vagy hármat, úgy csinált mitha nem lenne pénze, aztán megpakolta a kosarat drága italokkal. Mindig méreg drága borokat vásárol, mert este szeretnek otthon iszogatni a szüleivel (de nem alkoholisták!). Nyáron 2-3x is mennek kirándulni külföldre. Én nem tehetek róla, hogy az ételen spórol. Én nem iszok és nem nyaralok, néha megengedek magamnak egy szép cipőt, vagy valami jó kaját, neki meg ez fáj.


2.Ha beszélgetünk, sokszor úgy érzem mitha rendőrségi kihalgatáson lennék. Mindig hazugságon akar kapni. Sosem hazudtam neki. Egyszer társaságban elmeséltem egy esetet ami velem történt de rögtön megtámadott mindenki előtt, hogy az nem úgy volt, aztán elmesélte helyettem, de ő is ugyan úgy adta elő. Ha mondom, hogy ismerek néhány számot egy énekestől, akkor be kell bizonyítanom úgy, hogy felsorolom a dalok címét. Ha megkérdezi messengeren mit csinálok és írom, hogy gyomlálok a kertben, akkor küldjek képet. Ha említem, hogy voltam valahol akkor csak fényképpel hiszi el és még kritizál, hogy ez a kép bárhol készülhetett stb. Szeret mindenben kijavítani pl. ha felhív, hogy hol vagyok és mikor érek oda, én meg mondom hogy hol járok éppen és hozzá teszem, hogy kb. 5 perc és ott vagyok, akkor nekem támad, hogy milyen 5 perc!? ha tényleg ott vagyok ahol mondom akkor az csak 3 perc (de az én tempómmal úgyis 5 perc lesz belőle).



2019. júl. 27. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Miért állsz ilyennel még szóba?

A másik meg az, hogy barátság az a kapcsolat, ahol idegeneknek sírod el a dolgait, és kibeszéled? Fogadok, hogy sosem voltál vele őszinte a 8 év alatt...

2019. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
100%
Azért ilyen, mert következmények nélkül megteheti veled. A helyedben közölném vele, hogy a következő ilyennél viszlát és ehhez tartanám is magam. Nem érzed úgy, hogy teljesen leszív ez az ember? Brutál energiavámpír a leírásod alapján.
2019. júl. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!