Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát. Mit csináljak?

Sassas123456 kérdése:

Rossz barát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 10 éve barátkozunk. A kapcsolatunk nagyon jó volt, de az utóbbi időben (2 éve) sok volt a veszekedés. Amiből a konfliktusok fakadtak az elsősorban hogy csunyán beszélt velem, kiabált, szavakkal bántott. Ami nem 1x fordult elő. De nagyon magányos voltam tehát vannak barátnőjeim de azokkal nagyon keveset találkozok. Többnyire otthon lennék ami unalmas. Sokszor megbocsájtottam neki ezeket a dolgokat. Most elkezdett másokkal is barátkozni ami engem nem zavarna de ha ki is megyünk ő haza küld engem, vagy meg ott hagy mert ő megy inkább az uj “barátnőjeivel”. És ha meg szólom neki akkor az a válasza hogy nincs ehhez kedve és ne idegesítsem őt ilyenekkel. Akkor jàr ki velem ha ő épp unatkozik, ami nekem rosszul esik és nagyon fáj hogy a legjobb barátnőm ilyen lett velem. Mellesleg szerintem ki is beszél engem. Elmondja az életem nekik. Ti mit csinálnátok a helyemben? Vagy veletek volt màr ilyen szituáció? Mit cselekedtetek ilyenkor? Köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 27. 03:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült megbékélni azzal hogy nincs.
2019. júl. 27. 04:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress új barátokat, vagy ennél az egyedülllét is jobb, szerintem azért nem érdemes együtt lenni valakivel barátkozás szempontjából (sem) mert "nem baj ha nincs más, igaz elég rosszindulatú meg szavakkal bánt is de ez van"...

Szerintem ennél minden jobb.

Ha keresel hobbikat, amit közösségben lehet csinálni, eljársz közösségbe stb könnyebb lesz ismerkedni is.

2019. júl. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az említett barátnődet minősítsd át ellenségeddé.
2019. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "barátnőjei".

barátnői, barátnőim, így írjuk.

De nagyon kis dedósnak tűntök. Fel kell nőni.

2019. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ő már nem tekint a legjobb barátnőjének téged, ha csak unalomból van veled, menj táncra, vagy lovagolni stb, és keress más barátokat, ennyit tudok mondani. Ja és ha legközelebb kihív téged sétálni vagy találkozni akar veled, mondd meg hogy bocs, most a másik barátnőmmel vagyok, vagy ah IBFF-emmel, érezze át, hogy esik mikor lekoptatját.
2019. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!