Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan aggódom?

Szerintetek jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

Gimiben volt egy lány akivel mondhatni legjobb barátok lettünk. Egyikünk sem az a beszédes, buliba járós tipus. Ezért megelégedtünk azzal hogy a suliban találkozunk és a neten chatelünk. Ő néha volt nállam de én sosem voltam nála. Így nem tudom hol lakik. Családjával soha nem találkoztam. 2 év után abbahagyta a gimit és magántanuló lett (szerintem szorongásos betegsége volt bár ezt konkrétan sosem mondta)

Azután csak néha találkoztunk de a kapcsolatot így is tartottuk.

Azonban egy pár hónapja már nem ír vissza és minden közösségmédiai oldalról eltünt a profilja.

Mivel nem tudom hol lakik nem tudok odamenni hozzá. De aggódom hogy valami baj történhetett. Azt sem bánnám ha csak nem akar többé beszélni velem csak ne legyen baja. Szerintetek jogos az aggodalmam?



2019. júl. 29. 08:48
 1/1 anonim válasza:
84%
Szerintem egészen biztosan van rá valami racionális magyarázat. Például lehet tényleg a meg nem említett szorongásos betegsége miatt,hogy valaki beszól a profiljára,ilyesmi. Ha a szülei időben észbe kapnak tuti elküldik pszihológushoz kibeszélni a gondjait. És igen, véleményem szerint jogosan aggódsz,hiszen a barátod. De nem hiszem,hogyha felépül elfog felejteni téged. Ha tényleg jobban lesz valószínűleg visszaír,illetve erősen remélem. Amíg nincs róla hír,kitartás!
2019. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!