Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, ő is azt mutatja, hogy ő is engem, és ezen kívül nincs semmi probléma a barátságunkban, viszont most jutottam el oda, hogy rájöttem, hogy talán ez nem véletlen.

Arról van szó, hogy a legjobb barátnőm szinte minden fiúval kavar, akit említettem neki, hogy bírom/jól néz ki. Tudom, hogy szinte egyforma az ízlésünk, és ez így elég szar helyzet, de már igazán bánt a dolog. Ha egyszer-kétszer lett volna ilyen, még megérteném, de egyre rosszabbul esik. Esküszöm, hogy nem kibeszélni jöttem ide, sosem ártanék neki, ezért is nem akarom felhozni nála a témát. Nem is lenne a bajom ezzel a viselkedésével, ha nem a számomra esélyes fiúkat torpedózná ki. Mert természetesen én utána már nem foglalkozok az adott fiúval, mert szerintem ilyen egy rendes barátnő. Bár én alapból olyan fiúval sem kezdenék, akit ő egyszer is említett, hogy bejön neki.



2019. júl. 30. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne emlitsd meg neki, hogy ki jon be akkor.

Amugy ennyibol nem lehet megallapitani, tobbet kene tudnunk errol, mert siman lehet hogy csak ugyanolyan fiuk jonnek be. Csak utana kezdd el kavarni veluk ha mar megemlitetted neki?

Ha mar te is eszrevetted, akkor lehetseges,

hogy direkt csinalja, de biztosra nem mondanam

2019. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig említjük egymásnak, és igen, mindig azután.:/
2019. júl. 30. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne említsd neki ezentúl. Az ösztönök szerintem mindig erősebbek, mint egy barátság, saját példát is tudnék hozni, de a környezetemben is nem egy ilyen eset volt már. Nem minden barátság fekete-fehér, sajnos vannak dolgok, amiket nem szabad megosztani még a legjobbnak vélt baráttal sem.

Ha tudod, hogy ilyen, legközelebb ne mondd el neki, hogy ki tetszik. Persze az is megoldás, ha eléállsz és megmondod, hogy rosszul esik ez neked, mivel olyan mintha direkt csinálná, de akkor természetesen ő fog megsértődni és te leszel a rossz. Ez már csak így megy sajnos.

2019. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Valakit a legjobb barátnődnek hívsz, és kérdést teszel ki, viselkedésének miértjéről?????? O.o o.o
2019. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd egy gázos csávóra, hogy jól néz ki, és nézd meg, mi lesz utána
2019. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vattacukor14 válasza:
100%
azért csinálja mert feltűnési viszketetsége van vagy hogy kell írni. nekem is van egy barátnőm aki rámászik minden fiúra aki nekem tetszik mert nem tudja elviselni hogy ha jobb vagyok mint ő. volt egy fiú akivel majdnem összejöttem de elkezdte felhívni magára a figyelmet és ezért osszejöttek a fiúval.. szard le az ilyet nem barát csak egy szánalmas valaki
2019. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en bnöim meg mindig ràszàllnak az aktualis baràtomra.


Egyszer volt a tarsasgunkban egy amolyan "nyomi"sràc, akit gyakorta kerültünk, egyszer direkt ugy tettem mintha oda vissza lennék érte,es megyek hozzà (tudtam hol a törzshelye stb),baratnömet le sem tudtam vakarni,szoszerint harmasban "randiztunk".


Volt olyan is amikor meg DJ volt a baratom es lattam hogy egy csaj nem tudja kivel tancoljon , mintha egyedül lett volna igy ahelyett hogy a paromhoz bujtam volna elkezdtem szemezni sracokkal meg masokat figyelni erre mindig odament azokhoz akiket kineztem. (Igy legalabb a paromnal nem probalkozott be)


Ez valami tudatlan pszichologia lehet hogy attol akarunk valamit aki masoknak is tetszik.

2019. szept. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!