Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új barátság, hogyan tovább?

Új barátság, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma megismertem egy új embert. Szimpatikusak vagyunk egymásnak, jól kijövünk.

Mi a teendő egy ilyen új barátságnál? Hogy maradjon hosszú távú? Mit hogyan csináljak hogy ne legyek nyomulós? +Facebookon mikor érdemes írni majd találkozni, mennyi idő után?


Ui. Könnyen ismerkedem de az új barátokat nem tudom hogy kell megtartani.


Mind a ketten lányok vagyunk.


2019. júl. 30. 23:42
 1/2 anonim válasza:
Szia hogy ismerted meg az illetőt? Mert például ha a munkahelyen vagy bárhol máshol akkor ráírhatsz és megkérdezheted valamiről így elindul egy beszélgetés vagy akarmilyen közös pontot ha találsz akkor annak a kapcsán. Ha nincs ilyen akkor meg simán ráírhatsz egy sziával is. Nem hiszem hogy túl nyomulós lenne:)
2019. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Honnan tudtad hogy ez barátság lesz? Honnan tudod hogy ő is azt akarja hogy hosszú távú legyen?

(Nehezen barátkozom és megtartani sem tudom mert attól félek túlzásba esek azért kérdem.)

2019. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!