Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet gimis gólyatáborban...

Lehet gimis gólyatáborban dohányozni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Hivatalosan nem, max. ha titokban elvonulsz.

Dohányozni 18 éves korig tiltott, tehát a gimiben is járnak érte szankciók, a tanárok felelőssége, hogy ezt betartassák.

Persze gimiben már előfordulnak 18 éven felüli diákok is, jellemzően a végzősök között, nekik nem tilos, de ők is csak a kijelölt helyeken dohányozhatnak.

2019. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
14 évesen, felnőttek, leendő tanáraid között, nyíltan? Biztos nem. Persze ha a szülők igazolják hogy tudnak róla, és őket nem zavarja, esetleg úgy. De ez annyira nem életszerű helyzet, hogy marad a klasszikus dugiban, elbújva bagózás, úgy csinálva mintha utána nem éreznék rajtad. Azért az erdőt ne gyújtsd magatokra, ha olyan helyen lesz.
2019. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkit felpontoztam.
2019. aug. 1. 14:49
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
gimiben nincs gólyatábor
2019. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
De lehet, mert iskolánként eltérő az új első osztályosok neve. Van ahol gólya, veréb, fecske, akármi más. Lehet egy gimis is gólya, ha ők ott így hívják. De nem az állat neve volt a kérdés lényege, hanem hogy leírta azt, hogy gimibe megy most, tehát legjobb esetben sincs 15-nél több.
2019. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk tilos volt, mert a gt-ban is érvényes az iskola házirendje
2019. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahova én jelentkeztem ott 9. Esek is cigiznék de nem tudom hogy golyataborban lehet e
2019. aug. 6. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A "cigiznek" meg a "cigizhetnek" azért nem ugyanazt jelenti. Az iskolában biztos nem cigizhetnek, mivel a nemdohányzók védelme jogszabályban meg van határozva hogy az iskola területén és a bejárattól X méterre nem lehet dohányozni. A gólyatábor viszont iskolai rendezvény.


(és ahogy az iskolában dugiban a vécében cigiznek, úgy a kirándulás is mindent lehet amit nem látnak és amíg nem buksz le, alapvetően ott is tilos lesz, mert az egy iskolai rendezvény külső helyszínen)

2019. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 EgyLany132 válasza:
72%
lol iden en is megyek golyaba (mint szervezo) es nalunk lehet
2019. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 véletlenül nem 18-án Zánkára?
2019. aug. 8. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!