Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezeket az embereket nem...

Ezeket az embereket nem kelleme a barátaimnak neveznem, ugye?

Figyelt kérdés
Akárhova hívtam eddig őket, mindig jöttek a kifogások... Másnap korán kell kelniük, fáradtak, nincs kedvük, meccset néznek. De ha évente egy alkalommal (szó szerint) úgy döntenek, hogy rég láttuk egymást, akkor szóva teszik, hogy miért nem megyek. A egutóbbi ilyen alkalom 2 héttel ezelőtt volt, azelőtt tavaly októberben voltunk együtt. Én pont elutaztam, akkorra volt tervezve a családi nyaralás. És szerintük a nyaralás csak kifogás volt, tuti, hogy otthon ültem...
2019. aug. 4. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátaid. A barátokkal vagy valamilyen kapcsolatban, tudtok egymásról, keresitek egymást stb.
2019. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekled őket eléggé, ennyi, velem is hasonlóan bántak azok a barátaim, akik, mint később kiderült, úgy érezték, hogy nem vagyok "egy szinten velük"
2019. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ráírok valamelyikre, hogy hogy van, mi történt vele, akkor "semmi". Ha elhívom őket valahova, akkor az említett kifogások jönnek. Ha kell nekik valamiben segítség, kidobta őket az aktuális barátnőjük, panaszkodni akarnak, akkor jó vagyok. Csak akkor keresnek, ha szükségük van valamire..
2019. aug. 4. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kiírtam egy kérdést, kb ugyanez a helyzet nálunk is, csak mi nők vagyunk. Pontosan így ahogy írod, velem is ezt csinálják évek óta, pedig kb 10 éve ismerjük egymást. Elutaztam a párommal, ezért lemondtam egy találkozót (amit tőlem amúgy is 2 órára terveztek, nekik 15 perc lett volna az út), erre visszahallom, hogy tuti kamuzik, nem is ment sehova stb stb. Én már elhatároztam magam, fokozatosan le fogom építeni ezt a barátságot, ilyen emberekre nincs szükség magunk körül.
2019. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is az a legsértőbb, hogy szeptemberben lesz 7 éve, hogy ismerem őket...
2019. aug. 5. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!