Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? Nem érdeklem...

Mi a baj velem? Nem érdeklem az embereket.

Figyelt kérdés

2 nagyon nagyon jó barátom van, mondhatnátok, hogy legyek velük megelégedve, de ha pl nagyobb társaságban vagyunk, én mindig háttérbe szorulok, nem foglalkoznak velem...

Baráti társaságról nem is beszélve... Most próbálkozom az ő barátaikkal is közelebben jóban lenni (már régebbről én is ismertem őket), de nagyon nehéz, mert egyoldalúnak tűnik a dolog, nyomulni nem akarok...


Nem hibáztatom az embereket... Magamon szeretnék változtatni, hogy engem is észre vegyenek. Úgy érzem naaagyon ritkán sikerül igazán felszabadulnom, és önmagamat adnom nagyobb társaságban. Nyár elején össze is jött, nagyon jól éreztem magam, a többiek is bírták nagyon a humoromat, személyemet. Viszont úgy látszik, ez sem volt elég, mára már őket sem érdeklem. Pedig engem érdekel mi van velük, meg akarnám ismerni őket...

Mit kéne tennem, hogy rám is figyeljenek? Igazából ez a titok nyitja nálam: ha látom, hogy figyelnek rám, akkor nagyon könnyen megnyílok. Máskülönben "bohóckodhatok" össze-vissza, észre sem vesznek...


Mit rontok el??? Kérlek, biztos én vagyok az idióta, de leszólás, fikázás helyett, inkább segítsetek. 18/L



2019. júl. 27. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Először magaddal kell jóban lenned.Próbáld meg magad egyedül is jól érezni,ez nagyon erős és jó kisugárzást fog adni neked,így előbb fogsz oldódni a társaságokban.Illetve az emberek ha azt látják,hogy jófej vagy és nem félsz “magadtól”előbb nyitnak feléd.
2019. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyedül nagyon jól elvagyok. Elfoglalom magam, én bírom magamat... Viszont ahogy mondod, társaságban félek megmutatni, hogy ki is vagyok valójában, visszafogom magam. És nem értem miért. Nincs semmi szégyelnivalóm, mikor sikerült önmagamat adnom, az másoknak is bejött...
2019. júl. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!