Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék egy ilyen barátnő...

Mit tehetnék egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés
Nemtudom már mit tehetnék..A barátnőm mindig csak a munkáról képes beszélgetni bármi más szóba jön visszatereli a szót a munkára.De a munkájáról órákat képes beszélni írni (Mennyit keres ebben a honapban mennyit kapott kollégák magánélete ,aznapi munkafeladat ha eloléptetik mennyit fog keresni stb)Probáltam már kérni hogy másról is beszéljünk ne csak ő meséljen a munkájárol de az volt a válasz hogy rajtam kivul nincs senkije akinek elmondhatná igy továbbra is ez a napi téma.Persze nem azt mondom hogy egyaltalan ne meseljen a munkajarol de ha visszatekernem az egy hónapos beszelgetést másról nem esett szó.Amikor probaltam mas temat feldobni közölte hogy azok a témák őt nem izgatják.Nagyon köszönöm ha valaki érdemben segít❤
2019. aug. 6. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha kerek perec megmondanád neki mit érzel, avagy, menjetek el helyekre, természetbe vagy valami programra amiről tudtok beszélni
2019. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!