Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben lett egy legjobb barátnőm, és hát én még mindig félek tőle, mármint a reakciójátol, sírni se nagyon merek előtte. Sohasem volt elég ideje rám, és mikor megsértődök, szarik bele, de ha más barátunk sértődik meg miatta, akkor már rögtön aggódik.

2019. aug. 9. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán tűnik a barátodnak :/

Miert félsz tőle?

2019. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, hogy akarsz legjobb barátot, de ez az emberke csak egy haver.
2019. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 azért, mert félek előtte kimuatani ki is vagyok válójában, mert félek, hogy megutal és elveszitek még 1 legjobb barátot. Az ex legjobb barátnőm is emiatt, "szakított" velem. 7evig voltunk elválaszthatatlanok, de elég rossz volt idézőjelben a kicsikorom. Anyukám nevelő szülő, és egyszerre egy kisgyereknek 6 ugymond idegen gyerekkel nehéz osztozkodni. Egy ideig volt a nővérem akihez ragaszkodhattam, de ferjhez ment, és gyereke lett.hozza már nehezebb ragaszkodni. Kellett egy ember akihez ragaszkodjak. Ez 10 éves koromban kezdődött igazán. Akkor kezdtem el az ex legjobb barátnőm kisajátitani, mert szerettem volna egy embert, aki csak az enyém. De ő rá 2 évre megunta, és akkor hagyott cserben, mikor a legnagyobb szükségem volt a támogatására, a szeretetére. Most nyolcadikos leszek, tavaly, azaz 7.be jött egy új lány, aki a mostani legjobb barátnőm, bár alig ér rá valamire, ami velem kapcsolatos. Az elején még őt is kisajátittam, de később rájottem, hogy így az összes barátom eltávolodott tőlem. Emiatt nagyon össze veszem vele osztály kirándulás alkalmábol. Hétfőn már egy teljesen másik személy ként tértem vissza. De ő semmisbe vette a változásom. Innen jöttek, hogy nem ér rá semmire, és ez engem zavar, majd a sértődős időszak, mikor nem veszekedtünk miatta, hanem én megsertdodtem, ő meg szart bele... Nemakarom még egyszer átélni ezeket. A mostnai nyáron is majdnem átéltem..
2019. aug. 9. 22:57
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 szomorú ☹️. Mindig azt mondja, hogy neki én vagyok az egyetlen legjobb barátnője, mégsem jelöl meg insta storyjában, mikor kérdezik tőle. Ennyi a válasza:"tudják ők" vagy ha én kérdezem kíváncsiságbol mit írna : felig angol - félig magyarul "obviusly, hogy te vagy az honey (+még sok emberrel vagyok nagyon nagyon jóba)" azt mondta, hogy nem akarja néhány barátunkat megbántam, de engem megbánt, és nem veszi észre. Az nem fontos ha én megsértődok. Én vagyok gyerekes, vagy ő a rossz?
2019. aug. 9. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szó sincs ilyenről. Csak mások vagytok.

Úgy tűbik nekem, hogy ő extrovertált. Őket kimerítik az ilyen mély ömlengős kapcsolatok, jobban szeretndk függetlenek maradni mindenkitől, ugyanakkor szeretnek mindenkivel jóba lenni, mindenkivel csacsogni pár sornyi bájcsevejt, azaz a felszínes kapcsolatokat szeretik.


Ennél komolyabbat nem tudsz elérne vele sajnos, mert neki nincs rá szüksége!


Szóval ha szeretnéd a társaságát, akkor meg kell értened őt. Úgy kell viselkedned mellette, mintha te is fügbetlen és erős lennél egymagadban is. Nem sajátíthatod ki őt.


Vele pedig megértetheted, hogy te introvertált vagy, és te a lelkitársi szintű mély kapcsolatokra vágysz, tehát egy minőségi barátra. Nyilván ő nem tud ilyen lenni, nem is kell... csak az lenne a lényeg, hogy neked több megerősítésre van szükséged a barátságotokat illetően, azaz néha lehetne olyan, amikor tényleg kettesben vagytok, és totál nem számítanak a többiek.


Szóval simán lehet, hogy az instasztoris kihagyás ellenére valóban téged tart a legjobb barátjának, de sok másik barátsága is van neki. Ha hisztizel, akkor azzal csak ellököd magadtól, jobban elmélyíteni meg nem tudod a kapcsolazotokat sajnos.

2019. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!