Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim. Nem is egy. De néha nagyon úgy érzem, hogy nincsenek is igazán. Mindig akkora találkoynak velem, mikor nincs nekik valamijük, nekem pedig van. Persze nem mondják azt, hogy "Figyu találkozzunk, mert kell ez-kell az". Hanem, mikor találkozunk kérnek. Persze nem egyből lelépnek, mikor odaadtam nekik, de nekem nagyon úgy jön le, hogy csak az kellett nekik. Kedvesek, jól el lehet velük lenni. Többen azt mondják, hogy túl hamar fel akarok nőni (ami részben igaz) és a koromhoz képest túl komoly vagyok. Szerintem az nem rossz dolog. De tudok bármilyen lenni. Ha kell gyerekes, ha kell komoly. Remélem nem csak velem van ez így. Nekem sajnos nem volt választásom, igen hamar fel kellett nőnöm...

2019. júl. 14. 00:08
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L
2019. júl. 14. 00:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mondjuk nem akkor bukkannak fel, amikor kell valami, hanem akkor ha valami fáj. Én vagyok mindenkinek a lelki szemétládája. Ha valamit nem tudnak megoldani vagy dönteni kell akkor itt vagyok én. Ha viszont nekem kellene tanács vagy csak egy kis megértés, de az iselég lenne ha hagynák végig mondani a mondatot annélkül, hogy 4x félbeszakítanának, akkor bezzeg csak a vállukat vonogatják és úgy csinálnak mitha figyelnének arra amit mondok. Ha vissza kérdezek akkor bevallják, hogy ,,jaj bocsi nem figyeltem, megismételnéd" (egy nap 5x). Azt viszont megfigyeltem, hogy nálam ez 9-10 éves barátságoknál alakult ki. Az úgy nevezett ,,legjobb barátok" akikkel nincs bennünk semmi közös. Talán próbáld mérlegre dobni, hogy kinek jó az ha barátok vagytok. Nekik biztossan megéri, de vajon te számíthatsz rájuk!?
2019. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez nálam is így van sajnos. Mindenki az elsőtől az utolsó barátomig, mindegyik nekem mondja el a nyűgjét és adjak tanácsot, vígasztaljam meg őket. Azt mondják, hogy velem jó beszélgetni, ilyen téren, meg bennem megbíznak, mert ha én megígérem, hogy nem mondom el, akkor nem is fogom. Ez így is van. Amit én megígérek az úgy is lesz. Van aki hajnal 2kor hívott át magához, mert éppen kicsit összekapott a barátjával. Nem is egyszer volt ez. Én meg, ha szeretnék legalább nem egyedül lenni, akkor le vagyok tojva.
2019. júl. 14. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!