Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire taszító kövérnek...

Ennyire taszító kövérnek lenni, vagy csak engem passzol mindenki mert kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak barátaim, mert mindig is kövér voltam, 21 év után megelégeltem és most a anotolk nevű oldalon ismeretlenekkel beszélgettem, általában arról szólt ez a laza 8 óra amit fenn töltöttem, hogy biszexuális vagyok e, mondtam nem, aztán amikor arra került a sor, kérdezték küldök e képet, mondtam nem, mert nem csinálok képet a netre, jött, hogy hogyan nézek ki, mondtam kövér vagyok, úgy nézek ki mint Peter a Familgy Guy-ból. Erre 95% azonnal végetvetett a beszélgetésnek.


Egyébként már-már érzem, hogy gond, hogy dagadt vagyok, de változtatni sem merek, félek kondiba menni mert gúnyolnának, meg futni sem mernék mert kiröhögnek, ezért mindenhova autóval megyek. De barátoknak is számít a külső, nem csak a csajoknak? Csajokról már lemondtam, az is rém hosszú és sírással teli időszak volt, de már ha akarnék sem tudnék csajozni, vagyis tudnék, csak nem működnek a dolgok.. (ja, mint anno szueznél a katonáknál)


21/F


2019. aug. 9. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Mért várod el, hogy bárki is ismerkedjen veled az internetek keresztűl úgy hogy nincs fent képed és küldeni sem küldesz senkinek?


Amúgy van az a kövér is, aki életvidám, szociális, látszólag jól érzi magát a bőrében és felvállalja ahogy kinéz.


Az olyanoknak még van esélyük az ismerkedésre, de neked aztán tényleg nem.


A konditeremben meg senki sem nevet ki azért mert megpróbálsz tenni valamit, hogy jobb legyen a helyzeted. Inkább az ilyen megjegyzések szánalmasak. Ezt pedig úgy mondom, hogy én is kövér voltam...

2019. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Az első felére: Igen, ekkora gond sokaknak. Ma különösen azt a világot éljük, ahol a külsőség áll mindenek előtt.


A második felére: Mit érdekel, hogy mit gondolnak? Magadért küzdj, ne másokért, különben sosem fogod elérni amit szeretnél. Kinevetnek? Kigúnyolnak? Ettől Te csak erősebbé válsz, hisz így még inkább el akarod majd érni a célod. Vagy talán úgy akarod leélni az életed, hogy mindenkitől félsz és menekülsz? Nem barátkozol? Na ugye.


Örülj neki, hogy neked ezek szerint legalább lehetőséged van a változtatásra. Sokan nem mondhatják ezt el magukról.

2019. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem inkább azért nem barátkoznak veled, mert negatív vagy.


Nyugodtan menj edzőterembe. Zene a fülbe és szard le mit gondolnak mások.

2019. aug. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

A kövérséged elégeld meg, ne azt hogy nincsenek barátaid!

És ne a csajokról a mondj le, hanem a kilokról!! Megkeresed a számodra ideális sportot és nekiállsz, csinálod. Lehet akár otthoni sajátsúlyos testedzés is, de mehetsz kondiba is. Azt meg jó magasról le kell szrni, hogy ki mit szól!

2019. aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Anotalkon kb 13 az átlagéletkor! Ne gyerekek véleménye alapján ítéld meg magad!!


Amúgy pedig tényleg gáz dagadéknak lenni. Igénytelenségre utal. És ezt az első benyomásban nehéz felülmúlni. Vannak extrovertált kövérek, akik ugye nagyon jó beszélőkével rendelkeznek, és kövérségük ellenére is igényesek tudnak lenni, ezért tudják kedvelni őket az emberek. (Élőben)


De te nagyon nem vagy ilyen. Nem tudod kompenzálni a kinézetedet a belső értékeiddel.

Szóval az maradt lehetőségként, hogy hozzád hasonlókkal ismerkedsz, vagy felfejleszted a stílusodat és megtanulsz jó benyomást kelteni, vagy pedig lefogysz és teszel az egészségedért.


Szóval valamit tenni kell! Legyél jobb, vagy köss kompromisszumokat!


Ismerkedni meg tényleg inkább érdeklődési kör alapján próbálj, van rengeteg fórum, facecsoport... és leginkább a való világ. Ki kell mozdulni, hobbikat űzni...

2019. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy tisztaságmániás vagyok, de olyan szinten, hogy ha lefürdök és rám száll egy légy akkor levadászom a legyet és éefürdök még egyszer, tehát mondhatni betegesen, ezért kacagok mindig ha undorítónak tartanak, volt rá példa suliba anno, hogy nem ül mellém mert undorodik, aztán szalvéta nélkül a padon evett , vagy leesett a földre a kajája aztán fölette, az nem undorító... :D


Sajna nekem nagyon is számít más véleménye, pl. 1 hete kinn csináltam az autóm , mert féltem forralja a vizet, és ügye hiába hodegen töltöttem rá vizet, kellett várni míg eléri az üzemi hőfokot, tehát beindítottam, járt 10 percet, jó volt minden, erre kiszól a társasházból egy néni, hogy "jó, hogy leállítottam, büdös dízel!!!" azóta kimegyek a város szélére ha járatnom kell a kocsit és a motornak kell menni, érdekes ,hogy a nyílt rendszerrel furikázó dízeles srácra aki még padlógázon játszik az utcába arra senki nem szól rá...


Bizony tényleg az lehet a gond, hogy negatív vagyok, vagyis az is, 1 éve kezdődött, egy elég nagy kudarc ért és azóta ha beszélgetek emberekkel az kihat rám, mondjuk így heti 3-4 alkalomra datál, hogy hozzám szól valaki, szüleim meg a tesóm sem keresik a társaságom, mondták, hogy unalmas vagyok és érdektelen. Szerintem erről a szintről megváltozni csak úgy lehet, hogy valamilyen ideológiai változásos megyek át, kvázi szektás leszek, úgy értve, hogy érdekükben álljon engem átformálni, hogy majd hozzam a hasznot, ezt rossz átlátni, mert magam erre már nem vagyok képes, fizikailag nem vagyok kimerülve, egy kertet felások, ha nem gondolok semmire, de az már rossz ha gondolkodni kell, abszurd dolgokat vízionálok.

2019. aug. 10. 08:42
 7/7 anonim válasza:
62%
menny el konditerembe ott hamarabb segitenek mint piszkalnak
2019. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!