Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Netes játékon lehet barátokat...

Netes játékon lehet barátokat szerezni? Milyen játékokon?

Figyelt kérdés
Amivel lehet lány is játszik :) köszi a segítséget
2019. aug. 11. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno minecrafton szereztem így "barátokat". Nagy a szerver, tele van játékosokkal és ráérsz chatelgetni is. Persze csak, ha kb 14 vagy max, ugyanis az átlag korosztály ott annyi. Esetleg még a lolt lehet megpróbálni, vagy a wowot. De a helyedben inkább felneznek valami discord vagy te szerverre és ott keresnek éppen játszó társaságokat.
2019. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Arya Stark421 válasza:
100%

Nem nagyon lehet. Próbálkozz a való életben.

Sok sikert.

2019. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges,csak nem a legjobb.

Most ne úgy értsd,hanem hogy nem igazi barátok. Oké,ők is emberek,de inkább játszó partner,vagy valami ilyesmi,mint barát. Ha barátokat szeretnél szerezni,akkor inkább a valós életben probálkozz.

2019. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én anno elég sok embert ismertem meg játékokban

legjobb barátomat is netről ismerem akivel együtt szilveszterezünk évek óta (és még 2 netről megismert sráccal)

2 másik sráccal, meg együtt dolgozunk saját játékokon


elég sokakkal beszélgettem, találkoztam is

kb bármilyen netes játékban lehet ismerkedni

2019. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20 év körül, barátnőket akarnék xd
2019. aug. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!