Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Mással is...

Miért van ez? Mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy családtagom akivel ritkán találkozunk, jóval idősebb tőlem és mindig letaglóz a kisugárzása. Egy kicsit magamat látom benne valami oknál fogva..olyan mintha lelkitársak lennénk. Nagyon jófejnek találom, és úgymond hallgatok is rá, számít a véleménye. Nagyon tetszik a személyesége és motivál. Ez már korábban is megtörtént velem(más személlyel), de nem gyakori. Nyugodtságot érzek a közelükben, nagyon szeretek velük beszélgetni.

Mással is történt már ilyen? Lelkitársak lennénk?



2019. aug. 18. 19:51
 1/2 SzunnoLume válasza:

Szia!


Nagyon érdekes amit írtál, mert mostanában kezdett el engem is komolyan foglalkoztatni, miután egyre figyelmesebb és érzékenyebb lettem az ilyen érzésekre.

Már több emberbe is belefutottam, akik hasonló élményekről számoltak be és az egyikük spirituális úton úgy közelítette meg a kérdést, hogy "egy szellemcsaládból" származók vagyunk.- Nem is értem, miért tettem ki az idézőjelt, mert végül is ennél számomra meggyőzőbb nincsen. A lelkünk pont egy olyan dolog, amire ha kicsit is érzékenyek vagy figyelmesek vagyunk, tökéletesen mutatja az utat, hogy kihez/merre/hogyan közelítsünk.

Legalább is én így gondolom és én is nagyon szeretem az időmet a közelükben tölteni, akármennyire karakterbeli eltéréseink vannak.

Neked van amúgy olyan barátod aki egyben így a lelki társad is? :)

2019. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!:) én is pontosan ezt gondolom. Szerintem ha már valaki megtalálja a lelkitársát akkor érdemes sok időt tölteni az adott személlyel, mivel hasonló gondolkodásunk miatt segíthet bizonyos szituációkban.

És igen, nagyjából csak olyan barátom van, akivel a lelkivilágunk is hasonló, épp ezért ilyen hosszútávú a barátságom minden közelebb álló személlyel.

2019. aug. 20. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!