Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nő miért talál magának...

Egy nő miért talál magának bármikor fiú barátot?

Figyelt kérdés
forditva már nem megy
2019. aug. 20. 09:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 09:55


"nőket általában nem az hajtja"


Akkor miért nem jönnek össze olyannal akivel nincs meg a kémia? Tehát akkor ha nem alap a szex akkor miért nem jönnek össze olyan emberel akivel nem tudnának lefeküdni?

2019. aug. 20. 10:16
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb lány barátot találni, mint dugós lányt. Ez utóbbit pedig könnyebb, mint komoly kapcsolatra alkalmas lányt.
2019. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"A lyuk az lyuk, csak más a körítés és a lyukakat be kell tömni."


Férfiaknak is vannak lyukaik. Fenék, száj, csak a körítés más.

2019. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Hat en nem igazan talaltam meg. Pedig lany vagyok
2019. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért amiért nem látsz nőket a friendzone miatt ríni. Nem látod ahogy nő puffogna amiatt, mert egy férfi "lelki szemetesládának használja" meg hogy meeennyi mennyi szivesseget megtett a férfinak, de az még mindig nem feküdt le vele, és hogy mennyire ki van használva olyan dolgokért, amiket a barátok simán megcsinalnak egymásnak.


Ha egy férfi szerez egy női barátot, az tényleg szerez egy barátot, egy nőnél viszont keteselyes a dolog. Vagy tényleg lesz egy barátja, vagy pedig csak egy olyan embert enged a közelébe, aki így akar p inához jutni, aztán meg titokban gyűlöli az együtt töltött idő minden pillanatát.


Fura dolog ez a kettős mérce, mi?

2019. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor miért nem jönnek össze olyannal akivel nincs meg a kémia? Tehát akkor ha nem alap a szex akkor miért nem jönnek össze olyan emberel akivel nem tudnának lefeküdni?"


Hát pont azért, mert a férfiak nagy többsége nem barátságot keres, hanem egy dugópartnert.

2019. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jézus sok frusztrált gyökér kieresztette ide a gőzt.


A barátoknak nem a neme a lényege, ez nemv alami pokétazó hogy szerezz iyle tis meg oylat is, emberek vagyunk és azzal barátkozunk akikkel kijövünk, úgy elég nehéz barátot találni, hog ymindenképp elenkező nemű kell és kész. Vannak átlagok, pl férfiak egymás közt nehezebben nyílnak meg érzelmileg, mert a társadalmi hozzáállás hogy apasik kemények és nem lelkiznek, ezért gyakran egy tesvéries kapcsolat, egy póthugica vagy pótnővér tölti be ezt a szerepet az életükben.


Egyébként szerintem nőként kicsit nehezebb, egy férfi a kedves közeledést hamarabb érti félre eg ynőtől mint fordítva...bár...szerintem példa mindkettőre van bőven.

2019. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Akkor miért nem jönnek össze olyannal akivel nincs meg a kémia? Tehát akkor ha nem alap a szex akkor miért nem jönnek össze olyan emberel akivel nem tudnának lefeküdni?"



Mert embere is válogatja de nőként baromi nehéz lefeküdni egy rnadom emberrel, mert kell hozzá némi bizalom biztonságérzet, és ja, kémia, szóval így akárkikre csak gúy nem izgul fel az ember nőként...és h anem vagy fleizgulva az fizikailag is gátolja a szexet...tehát fáj. De ez a kérdés eleve fura, mos taz érdkeel miért nem jönnek össze nők csak úgy lazán bárkivel?

2019. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!