Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék jobb barát lenni?

Hogyan tudnék jobb barát lenni?

Figyelt kérdés
16F. 3. éve járok gimnáziumba és úgy érzem, hogy nem tökéletes helyen vagyok a “ranglétrán” az osztályomban. Van egy csapat, akikkel jól kijövök iskolán belül, de csak nagyritkán van olyan, hogy elmegyek velük valahová. Én nem merek közülük senkit meghívni, hozzám nem is tudnánk menni, ők meg nem nagyon hívnak meg sehová (mondjuk magukhoz). Szinte bárkivel ki tudok jönni, de nem tudok szerezni egy igazi és jó barátot sem. A csapatban is, ha mondjuk 4-en lehetnek társasban van egy szobában kiránduláson, akkor én vagyok az, akit elsőre zárnak ki. Nem is nagyon ülnek mellém órákon, nekem kell keresnem az ő társaságukat. Nem tudom, hogy hogyan tudnék a helyzetemen javítani és valakivel komolyan összehaverkodni, hogy ne “egyedül legyek”. Ha tudnátok írni hasznos tanácsaokat ezzel kapcsolatban, akár tapasztalattal, akkor megköszönném.
2019. aug. 20. 15:42
 1/5 anonim válasza:

Nem tudok jó válasszal szolgálni, csak azért írok hogy érezd nem vagy egyedül.

Én azzal próbáltam barátokst szerezni hogy elkezdtem olyanná válni részben mint ők.

2019. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Részben sikerült, de a neveltetésemből adódóan nem tudok megbízni senkiben,pedig egy barátság alapja a bizalom
2019. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az is nagyban segít mások tekintélyét elnyerni hogy önbizalommal csinálsz mindent, akármi legyen az. Ha magabiztosan nem tudsz peldaul valaszolni egy kérdésre, es latjak rajtad hogy nem zavar téged akkor látják rajtad hogy nem lehet kényelmetlen helyzetbe hozni, ettől erősnek tűnsz majd az erős embereket pedig mindenki jobban szereti, tiszteli
2019. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mind a 3 én voltam bocsi hogy külön külön jutottak eszembe a dolgok
2019. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ;)
2019. aug. 22. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!