Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek velük sörözni?

Elmenjek velük sörözni?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy baráti társaságba, munka kapcsán. Nagy a korkülönbség közöttünk, a társaság legfiatalabb tagja is 25, ami az én 16 évem ez képest kicsit sok. :) minden péntek estét /hajnalt (de sokszor még hétköznap délutánokat is ) egy söröző / ételbárban szokták tölteni. Egész jó viszonyt alakítottam már ki mindenkivel, nem is meglepő, hogy már többször is hívtak magukkal, de azt érzem, hogy amíg el nem megyek velük, addig nem leszek a társaság oszlopos tagja. A gond ott van, hogy még életemben nem ittam alkoholt, egy kortyot sem, márpedig ők nem kólát és fantát isznak. Innom kéne velük? Nem akarom, hogy kinézzenek maguk közül. Illetve, egy srácnak tudomásom szerint eléggé tetszek és nem akarnám, hogy ittas állapotban átlépje azt a bizonyos határt.


Mindezek ellenére is szeretnék elmenni velük. Ha rászánom magam, milyen kikötésekkel? Vagy inkább hagyjam a fenébe a dolgot?


2019. aug. 24. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd a fenébe.

Nem maradsz le semmiről.

Az ilyen alakok 10 év múlva is ott fognak ülni..

Túl öregek barátnak is, szerintem még kapcsolatnak is.

Szerintem engedd el ezt.

2019. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Egész jó viszonyt alakítottam már ki mindenkivel... , de azt érzem, hogy amíg el nem megyek velük, addig nem leszek a társaság oszlopos tagja."

es miert kene, hogy oszlopos legyel? igy is jol kijossz veluk, anelkul, hogy innal.

alkeszkodo baratot meg ne akarj, tedd a lecet magasabbra. nagyon sok fiunak fogsz meg tetszeni az eletben, de attol meg nem kell mindegyiknek eselyt adnod. a boldogsaghoz pont az kell, hogy az ilyen alakokra tudj nemet mondani, csak arra az egyre igent, aki minden szempontbol megfelelo. ha o ennek az ivos bandanak az ivasban is a tagja, hagyd a fenebe inkabb. egyebkent is csak nyari munka volt, nem?

2019. aug. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát tudod az oké hogy néha néha elmegy az ember sörözni jó társasággal de az hogy minden péntek és főleg majdnem minden délután az nekem már sok lenne! Nem mondom hogy nem iszok sört mert szoktam de csak ritkán mikor ellhivnak haverok vagy itthon ha megkívánom! Talán kicsit a korkülönbség is sok persze neked kell tudnod hogy kiket vonzasz vagy kikhez csapódsz!
2019. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel később csak az a gond hogy te fogod fizetni a piájukat is nagy eséllyel. Mondom a példát " Figyu már, mivel te vagy a legfiatalabb így ma te fizetsz mindenkinek " és lehet hogy 1-2x nem lesz gond de mikor már sokadik alkamollal kell a kajájukat/piájukat fizetned az nem biztos hogy olyan jól fog esni.


Ugye írtad hogy a legfiatalabb is 25 akkor gondolom előfordul 30-40 év körüli ember is. Én most 23 éves vagyok de egy 35-40 évessel nem biztos hogy egész este eltudnék beszélgetni...

2019. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!