Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, ha haverokkal mentek...

Srácok, ha haverokkal mentek sörözni vagy szórakozni, igyekeztek úgy öltözni, ahogy ők?

Figyelt kérdés
Pl. ha jönnek értem a haverjaim, hogy elvigyenek sörözni, és mindhárman rövidnadrágban vannak, akkor igazodjak hozzájuk, és vegyek fel én is rövidet, vagy maradhatok hosszúban is, ha abban érzem jól magam? Én nem szívesen veszek fel rövidet, de volt már, hogy a barátaim rám szóltak: - Mit úriaskodsz itt ebben a hosszúnadrágban? Megfősz! Tessék azonnal rövidre váltani, mi is mind abban vagyunk! -

2018. jún. 3. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Se engem se őket nem különösebben érdekli hogy ki mit visel.
2018. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nemaRendőrség ***** válasza:
61%

Megyek amiben megyek. Megyek ami egész nap rajtam volt. Megyek ami éppen megtetszett. Mondjuk én csak rövidnadrágot hordok nyáron mert meleg van.


Mi a baj a rövidnadrággal? Szőrös/szőrtelen a lábad? Tele van hegekkel vagy tetoválással? Szard le, ha nem tudod elfogadni magad akkor változtass, ha nem tudod megváltoztatni akkor meg nincs mit tenni. Fogas el, hogy lábad fele égési sérülés. Ha te nem fogadod el más hogy fogja?

2018. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmi égési sérüléses gondom nincs, egyszerűen nem szeretem, ha a lábszáraim fedetlenek, ha nincs rajtuk textil. Ennyi. De a haverok nem képesek megérteni. Mindig rám erőltetik az egyetlen darab rövidnadrágomat, amelyet egyébként tőlük kaptam ajándékba.
2018. jún. 3. 08:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Azt veszel fel amit akarsz. De én pl hülyén éreztem magam amikor egyszer a haverommal találkoztunk egy dögmeleg nyári napon, én rövidnadrágban is majdnem megfőttem ő meg odajött fekete kordban és csöpögött róla az izzadság. Az ilyet valahogy nem tudom megérteni. De engem ne égessen senki így, hogy odajön fekete csadorban és szétizzadja magát, mint valami idióta. Bűzlött meg minden. Azóta nem is találkoztam vele, nagyon kellemetlen volt.
2018. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg célszerű ilyen borzasztó hőségben rövidnadrágot hordani. Hordj bermudát.
2018. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt kaptam tőlük tavaly nyáron. Egy szürke bermudát. De én azt szeretem, ha mindenütt takarja a lábamat a textil.
2018. jún. 3. 08:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyél hosszú nadrágot nagykabáttal, ha te azt szereted. Mit kell ezen ennyit agyalni?
2018. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda barátok ezek... ha bármelyik barátnőm rám parancsolna, hogy mit vegyek fel, kiröhögném.
2018. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!