Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha "baratok" 2 nap utan...

Ha "baratok" 2 nap utan valaszolnak az uzeneteimre, akkor nem vagyok nekik igazan fontos?

Figyelt kérdés

Nem varom el, hogy mindenki azonnal dobjon el mindent es valaszoljon, de amikor latom, hogy megnezte es olvasta az uzenetemet, es utana egesz delutan online , meg masnap is, akkor igencsak elvesztem a hitemet a baratsagokban.

fiukrol es lanyokrol is szo van kerdesben.

Az egyik fiu pl nekem eloadta, hogy o mennyire utal telefonon sms-ezni, messengert stb, ahhoz kepest amikor egy hete egyutt voltunk egy fesztivalon, akkor erdekes modon a "kollegaival irogatott" 3 napon keresztul, nekik kepes volt valaszolni.

A lanynak meg az a szokasa, hogy megnezi, hogy mit irok aztan 2-3 nappal kesobb valaszol.


Most tenyleg en varok sokat??


2019. aug. 25. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen, te is, meg mindenki. Én se érek rá mindig azonnal válaszolni, ezer meg egy egyéb dolgom van, majd válaszolok amikor ráérek.
2019. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy trend lett. Minden ismerősöm ezt csinálja. Már nem izgat. Szard le te is.
2019. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már mindenki mindig és mindenhol elérhető, erre nem nagyon van kifogás és az embereket frusztrálja ha valaki válaszra se méltatja őket. Én is ilyen vagyok, de nem kell feltétlenül rosszra gondolni. Sose tudhatod hogy mi megy a telefon másik oldalán ha csak feltételezgeted hogy "biztos le se szar". Én is sokszor csak másnap irok valakinek, mert épp a dolgommal vagyok elfoglalva. Ha nagyon fontos az illető azért dobok rá valami reakciót hogy később írok és ne várjon.
2019. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne azonnal válaszolni?

Megnézi, eldönti mennyire sürgős, és aztán majd válaszol.

2019. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor írnak ha épp olyan kedvük van, te ha ezen nem sértődsz be vagy nem adsz neki hangot akkor talonban tartanak és akkor válaszolnak neked ha épp nincs kivel írjanak és unatkoznak.


Szerintem próbálj inkább valós megfogható emberi kapcsolatokra koncentrálni és ne egyszerre 10-re hanem 1-2-re. Aztán ha csak annyid lesz és ők is látják, hogy fontosak neked akkor hátha te is fontos leszel nekik és várni fogják, hogy írjál nekik.

2019. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se válaszolok rögtön. Ha sürgős, akkor hívjon fel. Ja tudom, a 30 év alattiak már nem tudnak, mernek telefonálni 😁
2019. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hol lattatok, hogy azt irtam, hogy azonnal valaszoljon mindenki?????


Es az akkor valaszolok amikor kedvem van, eppen ez az, en akkor vagyok igy, amikor nem igazan fontos, hogy mit gondol az illeto.


Es nem szoktunk hiabavalosagokrol csevereszni!! Nem az van, hogy valami hulyesegrol akarok beszelni! Kerdezek valamit, hogy meg tudjam szervezni a kozos utazast, es ha valaki ilyenre 2 nap mulv valaszol, akkor szerintem egyertelmu a dolog...

Vagy amikor megkerdem, hogy melyik napra vegyek koncerjegyet.

3 emberrol beszelunk, akikrol azt gondoltam, hogy fontos vagyok nekik., es ahogy mondtam, a fiubarat az pl kollegakkal elcsevereszik, nekem meg annyit nem tud valaszolni, hogy melyik napra tervezzuk a kirandulast, hogy kerjek szabadsagot, es nem az en otletem volt, hanem az ove.


En az elobeszed hive vagyok, de lehetetlen a dolog. Es ja, 38 eves, nem 30 alatti.

2019. aug. 25. 17:32
 8/14 A kérdező kommentje:
"Ha surgos, akkor hivjon fel" lehetetlen, mert nem veszik fel, vagy le van nemitva, vagy ki van kapcsolva, pedig munkaidoben meg uzenetekkel se zavarok senkit.!
2019. aug. 25. 17:34
 9/14 A kérdező kommentje:

"En se erek ra azonnal valaszolni"

Megnezni raersz???

2019. aug. 25. 17:35
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
A munkaügyis-bombanős kérdező mostanában barátokat szerez? lol.
2019. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!