Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha "baratok" 2 nap utan...

Ha "baratok" 2 nap utan valaszolnak az uzeneteimre, akkor nem vagyok nekik igazan fontos?

Figyelt kérdés

Nem varom el, hogy mindenki azonnal dobjon el mindent es valaszoljon, de amikor latom, hogy megnezte es olvasta az uzenetemet, es utana egesz delutan online , meg masnap is, akkor igencsak elvesztem a hitemet a baratsagokban.

fiukrol es lanyokrol is szo van kerdesben.

Az egyik fiu pl nekem eloadta, hogy o mennyire utal telefonon sms-ezni, messengert stb, ahhoz kepest amikor egy hete egyutt voltunk egy fesztivalon, akkor erdekes modon a "kollegaival irogatott" 3 napon keresztul, nekik kepes volt valaszolni.

A lanynak meg az a szokasa, hogy megnezi, hogy mit irok aztan 2-3 nappal kesobb valaszol.


Most tenyleg en varok sokat??


2019. aug. 25. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Munkaidőben? Akkor miért meglepő, hogy nem válaszolnak?
2019. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 lehet, hogy az ekezet hianya megzavarta az olvasasi kepessegedet, de ezt irtam

"pedig munkaidoben meg uzenetekkel se zavarok senkit.!"


MUNKAIDOBEN MéG UZENETEKKEL SE ZAVAROK SENKIT! = TELEFONALNI MEG AZTAN FOLEG NEM FOGOK.


Istenem ennyi ertetlen embert!

2019. aug. 25. 18:36
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Viszonozd azokkal szemben, akik így válaszolnak. Ha bárki szóvá teszi, mondd meg, hogy miért van.
2019. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval telefonálni nem mersz 😁 nem is csodálom, hogy nem keresnek, ha ilyen puffancs vagy.
2019. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!