Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennyire tartsátok a sulis...

Ti mennyire tartsátok a sulis barátokkal a kapcsolatot így nyáron?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobb barátaim suliból vannak de van amelyikkel már több hete nem is beszéltem. Megértem,hogy munka van meg nyaralás stb. De nem hiszem el,hogy nem tudnak írni.Én meg állandóan nem fogok érdeklődni.Elég szarul esik.Azt gondolom hogy csak a suli tart már össze. Persze ők nem értik a kiakadásom. Ezért kérdezem, hogy ti hogy vagytok ezzel.
2019. júl. 28. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettővel összefutottam a helyi fesztiválon, vissza se köszöntek. Hát ennyire. A többiről sem tudok semmit.
2019. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem beszélek. Nem hiányoznak.
2019. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Eleget látom őket így is a suliban.
2019. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Letiltom őket a fracba, majd szeptemberbe feloldom ennyi.
2019. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyik osztálytársam sincs meg fb-n. :D

Hidegen hagynak, suliban sem nagyon beszélek velük, ők se velem, mert egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon. Összefutni csak úgy véletlenül nehezen futnánk össze, mivel teljesen más városban lakom, mint ők. Nyáron meg teljesen más országban vagyok. De ha esetleg mégis összefutnánk valahol, akkor nem hiszem, hogy nem köszönnének nekem, vagy vissza, mert rosszban azért nem vagyunk.


Hálistennek sulin kívül azért vannak barátaim, most is velük nyaralok egyébként. L

2019. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!