Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit kezdjek vele?

Van egy lángelme barátom, aki szerintem és minden közös ismerősünk szerint valami nagyon nagyra lenne hivatott, de nem él vele, elpocsékolja az életét, drogozik, balhékba keveredik és így azt érzem, hogy minket köp szembe, mert neki meglenne a lehetősége, hogy változtasson az életén.

Nagyon összebalhéztunk ezen a napokban..nem tudom, hogy mitévő legyek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: intelligencia, okos, konfliktus, lustaság, félelem

jún. 9. 23:52  Privát üzenet  

A válaszok

Sok értékes ember csúszott már le olyan útról, amit csak végig kell volna járnia, különösebb erőfeszítés nélkül.

Azt nem részletezted mire lenne hivatott, de mindenhez pénz kell, és idehaza nem ugyanannyi megcsinálni a semmiből valamit, mint Amerikában, vagy ne is menjünk messze legyen Nyugat.

Ilyen emberből több van mint sokan hinnék, csak támogatás és pénz hiányában, mire megy a legtöbb a tehetségével, ha nincs meg hozzá a szükséges induló tőke.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 10. 00:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha bulizunk akkor bármilyen nyelven el tud beszélgetni a külföldi csajokkal... olyan matekfeladatokat láttam nála a szobájában, amiken kb egy szám se volt, semmit nem értettem belőle.. mintha egy ufó lenne

# 2/4Időpont jún. 10. 00:31 Privát üzenet

ne akarj beleszólni abba, hogy valaki hogyan élje az életét ilyen szempontból, ha nem azzal akar foglalkozni, amihez ilyen tehetsége van, az az ő dolga

azért az önpusztító, drogproblémás életmódból meg kell próbálni kirángatni, de ne azzal a szöveggel, hogy jaj de hülye vagy, hogy elpazarlod a tehetséged, bezzeg ha nekem lenne blablabla, ez pont nem érdekli, rajta segíts, ne pedig azon, amire szerintetek hivatott...valszeg fogalmad nincs, hogy mi baja van és miért csinálja ezt, de ez a szöveg nem segít, amit itt lenyomsz neki

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 10. 10:24 Privát üzenet
einmann87 nevű felhasználó válasza:

Altalaban a magas IQ szorongassal jar. Nagyobb fokuval.

Valahogy oldani kell a feszultseget.

Nem mindenkinek aldas a magas iq

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 21:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kezdjek vele? Helyre lehet még hozni?
A barátnőm önbizalomhiányos. Mit kezdjek ezzel/vele?
Egy barátom szerelmes belém de én nem mit kezdjek vele?
Van az iskolámban egy srác, aki nagyon hasonlít az elég távol élő legjobb barátomra, valószínűleg emiatt tökre szimpatikus és szívesen haverkodnék vele, de nem tudom hogy kezdjek...
Mit kezdjek most vele?
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés meg lesz is még, gondolom én. Nagyon csúnyán összevesztem a legjobb barátommal és nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel, tudom hogy ki...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!