Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek vele?

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lángelme barátom, aki szerintem és minden közös ismerősünk szerint valami nagyon nagyra lenne hivatott, de nem él vele, elpocsékolja az életét, drogozik, balhékba keveredik és így azt érzem, hogy minket köp szembe, mert neki meglenne a lehetősége, hogy változtasson az életén.


Nagyon összebalhéztunk ezen a napokban..nem tudom, hogy mitévő legyek.



2019. jún. 9. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok értékes ember csúszott már le olyan útról, amit csak végig kell volna járnia, különösebb erőfeszítés nélkül.

Azt nem részletezted mire lenne hivatott, de mindenhez pénz kell, és idehaza nem ugyanannyi megcsinálni a semmiből valamit, mint Amerikában, vagy ne is menjünk messze legyen Nyugat.


Ilyen emberből több van mint sokan hinnék, csak támogatás és pénz hiányában, mire megy a legtöbb a tehetségével, ha nincs meg hozzá a szükséges induló tőke.

2019. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha bulizunk akkor bármilyen nyelven el tud beszélgetni a külföldi csajokkal... olyan matekfeladatokat láttam nála a szobájában, amiken kb egy szám se volt, semmit nem értettem belőle.. mintha egy ufó lenne
2019. jún. 10. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:

ne akarj beleszólni abba, hogy valaki hogyan élje az életét ilyen szempontból, ha nem azzal akar foglalkozni, amihez ilyen tehetsége van, az az ő dolga

azért az önpusztító, drogproblémás életmódból meg kell próbálni kirángatni, de ne azzal a szöveggel, hogy jaj de hülye vagy, hogy elpazarlod a tehetséged, bezzeg ha nekem lenne blablabla, ez pont nem érdekli, rajta segíts, ne pedig azon, amire szerintetek hivatott...valszeg fogalmad nincs, hogy mi baja van és miért csinálja ezt, de ez a szöveg nem segít, amit itt lenyomsz neki

2019. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Altalaban a magas IQ szorongassal jar. Nagyobb fokuval.


Valahogy oldani kell a feszultseget.


Nem mindenkinek aldas a magas iq

2019. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!