Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak, hogy...

Hogyan barátkozzak, hogy szerezzek barátokat? Lehetőleg személyesen.

Figyelt kérdés

Munkahelyen kívüli barátságokat szeretnék, teljesen mindegy, hogy lány, vagy fiú az illető.

Nem vagyok bátor, nem merek csak úgy leszólítani embereket az utcán... de tegyük fel, hogy ezen túllendülök. Menjek oda egy random szimpatikus emberhez, vagy mi? És mit mondjak neki? Mivel én lány vagyok, a fiúk valószínűleg félreértenék, a lányok meg félek, hogy nem reagálnának túl jól, és bunkóznának.

Ki szoktam mozdulni, de nem járok semmilyen ismerkedős helyre, sétálgatni szoktam, meg kávézókban üldögélni.



2019. aug. 29. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamilyen tanfolyamra, ott inkább lesz lehetőséged rá, mivel huzamosabb ideig ugyanazokkal az emberekkel fogsz rendszeresen találkozni, és ezért, elindul majd a kommunikáció és lesz is közös téma. Csak úgy ne szólíts le senkit sem, a mai világban nem hiszem, hogy jól kezelnék.
2019. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utcán leszólítani embereket nem igazán működik. Általában azért vannak ott, mert épp mennek valahová, nem cseverészni.


De pl. ha elmész egy kirándulásra, és hozzácsapódsz egy csoporthoz, ott már lehet dumálgatni. Vagy akár beülsz egy kocsmába, ahol meccset néznek, és ott is be lehet kapcsolódni a társaságba, meg a téma is adott.


Aztán ha valakivel jó összhang van, akkor lehet elérhetőséget cserélni, és később keresni egymást, érdeklődni ki mikor hová megy, elhívni egymást stb.

2019. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is beiratkozni valamilyen programra érdemes, vagy interneten keresztül barátkozz, és majd találkoztok.

Ha szeretnéd, nekem írthatsz...bár én szintén lány vagyok(26)

2019. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!