Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáljak meg alkalmazkodni?

Próbáljak meg alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok egy hatosztályos gimnáziumban, ami azt jelenti, hogy tavaly lett új osztályom. Minden rendben volt, kialakult egy háromfős baráti társaságunk. A két tagja a társaságnak sokkal nyitottabb volt, és jóban voltak másokkal is, persze én is barátkoztam. Ám most egy újabb taggal bővült a "szektánk" ami nem is lenne baj, csakhogy én ezt a lányt nem szeretem, nem is szerettem. Na most a társaságunk két másik tagja ezt tudja, és el is fogadja, csak arra kértek, ne nézzek rá rossz szemmel. De ez sajnos nem megy, valahogy irritál a jelenléte, és nem csak engem az osztályból úgyhogy ne szidjatok. Így nem érzem jól magam a barátnőimmel, de mivel osztályunk eléggé kis létszámú, nincs is nagyon más akivel igazán jóban vagyok. Mit tehetnék a kapcsolat megtartásáért?

2019. szept. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátha megszereted az eddig nem kedvelt személyt. Próbálj új lehetőségként tekinteni a dologra.
2019. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En magamat nezve: neha beszelgetek masokkal de egyebkent egyedul ulok, egyedul megyek enni es pisilni, szuneteket is kibirom baratnok nelkul. De mivel jofej vagyok a tobbiekkel nem utalnak ki az osztalybol.

Te masokkal szeretsz lenni jobban mint egyedul? Akkor neked ez nem fog menni. Inkabb akkor probalj nyitni a csaj fele, hatha elmulik az ellenszenv es eltudsz lenni a jelenleteben is.

2019. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretned, csak fogadd el. Képzeld magad az ő helyébe, neked hogy esne, ha valaki kiutálna a társaságból, mert nem vagy neki szimpatikus.
2019. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyedül jobban szeretek lenni, de a másik két barátnőmmel viszont szeretném megtartani ezt a kapcsolatot
2019. szept. 3. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek egyébként
2019. szept. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!