Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha egy régi barátod...

Mit tennél ha egy régi barátod transznemű nővé válna? Megszakítanád vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, az ő dolga. Nem
2019. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy élete egy boldogsága, nem szakítanám meg vele a kapcsolatot ezért. Először lehet megkérdezném, hogy "mi a f**z", aztán meghívnám egy sörre, és ugyanúgy a barátom lenne.
2019. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Igen , idiótákkal primkó trógerekkel aljanéppel buzzancsokkal alkeszokkal nem vegyülök .
2019. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kérdést elsősorban azért írtam ki mert sokan félnek egy transznemű nő társaságában lenni nyilvánosan. A magyar emberek azt is lenézik aki egy transzneművel beszélget valahol és beszólnak neki.

Sokan emiatt szakítanák meg a kapcsolatot sajnos.

2019. szept. 7. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem viszonyulnék hozzá másképpen. Sőt, ha emiatt látnám, hogy boldogabb, én is boldog lennék.


Kérdező sajnos ez a magyar valóság. Nulla tolerancia a mássággal kapcsolatban.

2019. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
4: Jogos, sokan megtennék, de én nem tudnám. A nemi hozzátartozása addig se adott hozzá semmit a barátságunkhoz, utána se venne el semmit. Ha pedig valaki ezért lenéz engem meg a barátom akkor az az ő szegénységi bizonyítványuk, és engem egyáltalán nem érint, mivel leginkább csak azok tennék ezt akik nem ismernek, ezáltal számomra irreleváns a véleményük.
2019. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: Nem hozzá, hanem hovatartozása.
2019. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Mivel ez a kérdés is, mint az összes transzos kérdés, szarik a transz férfiakra (diszforiás nőkre) ezért ehhez merten valaszolok: ha az ismerősöm olyan transz lenne, mint hope lye, akkor nem szakitanam meg vele a kapcsolatot, ha viszont olyan, mint jessica yaniv, akkor mehet a p icsába.
2019. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék rá. Dehogy szakítanám meg... Nem tudom lenne-e olyan indok amiért nem szívesen vállalnám fel valaki társaságát a kinézete miatt. Kivéve persze ha azzal másokat bánt.
2019. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Meg hát!
2019. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!