Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlen csúnyákat írtam egy...

Véletlen csúnyákat írtam egy ismerősömnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömmel összefutottam melóhelyen, aki azzal fogadott, miért írtam neki csúnyákat, miért sértegettem? Kérdeztem tőle, miről beszél? Erre mondta, hogy trágárságokat, káromkodásokat írtam neki msn-re (nem idézném szó szerint) Szombat este.

Az a baj nem emlékszem, akkor pont buliban voltam és részeg voltam, azt tudom kicsit többet ittam mint kellett volna.

Az este egy része kiesett, így nem rémlik hogy egyáltalán írtam valakinek, az végképp nem hogy mit.

Vagy lehet nem is neki akartam elküldeni és neki sikerült kézbesíteni.

Attól tartok haragszik rám, vagy nem hisz nekem, de tényleg nem dereng.

Mit tegyek?


Egyszer már bocsánatot kértem, csak épp dolga volt és el kellett mennie.

Kellemetlen, egy helyen dolgozunk, nem merek már hozzá szólni se köszönni, hátha még haragszik.


Mit lehet még tenni? Ne is szóljak már hozzá semmit, ne is említsem, vagy kérjek megint elnézést?


Nagyon kínos ez az egész.


És én nem is szoktam káromkodni, távol áll tőlem.


Köszönöm ha segítetek!



2019. szept. 10. 01:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, most látom a címkék közt, hogy melóból ismered.
2019. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!