Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék új barátokat...

Hogyan tudnék új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Rengeteg alkalmazás van pl társkeresésre, de nem értem miért nincsenek barátkozós appok. A legjobb barátaimmal nem tudok sokat találkozni, mert nem egy városban élünk. Olvastam olyanokat, hogy úgy szerezhetsz új barátokat ha kimozdulsz: elmész sétálni,könyvtárba mész, de nem gondolnám hogy így tényleg meg lehet ismerkedni valakivel. Mindenki rohan, el van foglalva és alig jut idő a másikra.

22/L


2019. szept. 11. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Neten lehet barátkozni bárhol, ahol lehet beszélgetést kezdeményezni, akár itt is írhatsz egy szimpatikus válaszolónak. Bár sokan gyorsan eltűnnek sajnos, előfordul, hogy kialakul hosszútávú barátság.

Ha mindenképp élőben szeretnél, olyanokkal kell akik nem sietnek sehova, de egyedül vannak. Én gyakran vagyok kint az utcán így, sikerült kétszer is hosszútávú beszélőviszonyt kialalítani, az egyik most is tart. Igaz ebbe szerencse is van, mert sose beszéljük meg, hogy mikor és hol találkozunk, csak összefutunk. Bár úgy, hogy mindketten órákig egy helyen vagyunk, nem nehéz egy olyan pillanatot találni, hogy mindketten épp ott legyünk.

2019. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor én benne lennék :)
2019. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!