Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék így beilleszkedn...

Hogyan tudnék így beilleszkedni az osztályban?

Figyelt kérdés

Esti tagozatos iskolában az osztálytársaim mind extrovertáltak, bulizósak. Én inkább kicsit magamnakvaló vagyok, a buliknak nem látom értelmét. Nekem az a buli, ha leülök a haverokkal játszani valamit. Eddig ettől függetlenül egész jól elvoltam velük, beszélgettünk, közvetlen vagyok én is és ők is, csak én ezt egy nagy kontrasztnak érzem. A későbbiekben nem lehetek emiatt kirekesztve? Kicsit különcnek érzem magam köztük. Kíváncsi lennék, ki mit gondol erről, mik a tapasztalatai?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!

21F



2019. szept. 12. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy mindig önmagad, és ha egy társaság nem fogad el olyannak, amilyen vagy, ne is vágyj közéjük. Úgysem éreznéd magad jól egy olyan társaságban, ahol alakoskodnod kell, hogy elfogadjanak. Ha jó fejek az osztálytársaid, akkor kedvelni fognak így is. Ha meg kirekesztenek, akkor jobb is, ha nem barátkozol velük.
2019. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!