Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok beilleszkedni Mit...

Nem tudok beilleszkedni Mit tegyek? Olvas tovább!

Figyelt kérdés
A suliba sok barátom van edzésre nagyon sokszor járok de nem barátkozik velem senki kicsit nagyobbak is nálam és sokat járok edzésre átmentem egy új egyesuletbe ök már egy összeszokott tásaság és én mindig egyedül vagyok

2018. dec. 2. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Üdv a klubban! :(
2018. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz magadba először;

1. Lehetséges, hogy van egy stílusod, amit nehezebb megszokni? Ha igen, hogy tudnád pozitívvá alakítani, amivel "vonzóbbá" válnál egy barátnak?


2. Írod, hogy aktív vagy azzal, hogy külön programokon is részt veszel. Ez nem jelenti automatikusan, hogy barátaid lesznek. Mennyire vagy visszahúzódó? Nyitsz mások relé vagy a felállásnál megrekedsz, hogy "Te kívülálló vagy"?


Én fél éve új munkahelyre kerültem; összeszokott kislétszám. És nem lett volna elég, ha én aktív vagyok a rendezvényeken meg minden nap rendesen dolgozok és végig ott vagyok. Becsatlakoztam a nyílvános csevegésekbe, nyitottam feléjük személyesen, szervezője voltam rendezvényeknek, kirándulásoknak.


Esetleg ilyet tudok javasolni; szervezz egy osztály kirándulást, pl "Esztergom és Párkány", tervezd meg azt, hogy miket néztek meg, hol esztek, hol nasiztok, mi a lrogram, mikor indultok, mikor mentek vissza - vagy szervezz valami kamasz barát programot.


Lehet bármi, pl efy kirándulást is meg lehet úgy szervezni, hpgy egy x éves is élvezze.


Mem kell, hogy az egész osztály elmenjen; meghívsz mindenkit és akit érdekel, elmegy. Ez egy hatalmas segítség szokott lenni és nem biztos, hogy így lelsz az örök barátodra, de valamivel közelebb kerülsz a többiekhez.

2018. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!