Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is vannak ilyen barátai?

Másnak is vannak ilyen barátai?

Figyelt kérdés

Van 2 csaj(az egyiknek megvan a jogsija de sose jó a kocsi)

És akármi van menjek értük ide-oda. Ez eleinte nem is zavart.

De annyit nem mondanak, hogy légyszíves, hanem úgy kezdik, hogy:"hát én nem fogok buszozni"

Én meg mondtam nekik, hogy nem vagyok taxi és mindig azzal jönnek, hogy "hát majd kifizetem".

Szülinapomon szép szóval b..szt..k felköszönteni, 6ezres ajándékot vettem külön-külön nekik és hülyének néznek, de ha megmondom nekik akkor ők vannak megsértődve.

De leginkább az zavar, hogy konkrétan kijelentik, hogy vigyem el őket. Ráadásul nem is egy városban lakunk.

Másnak is ilyenek a barátai? Főleg miután megkaptátok a jogsit?



2019. szept. 14. 00:01
 1/9 Argloss ***** válasza:
Ez inkább úgy hangzik mintha ők lennének a gazdáid.
2019. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyoldalú barátág, ezért csak te teszel. Nekem is volt ilyen sajnos, naív voltam. Hamar véget is vetettem. Te is tedd ezt.
2019. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen barátaim, mert eleve nem is tartanám őket barátnak.
2019. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szomorú ezt így hallani, általában elvagyok velük, de ez a kihasználásuk nagyon zavar.Régen tök normálisak voltak, a nyáron kezdtek el megváltozni.

Nem tudom, mit tegyek :/

2019. szept. 14. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélj velük erről normálisan hogy ez így neked nem oké
2019. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy madár vagy.
2019. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedben barátokról van szó, aztán ideraktál egy leírást, aminek nincs köze a barátsághoz...


Nézz utána, hogy mi az a barátság! Ezek az emberek max haverok, és még ki is használnak.

2019. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
ennek semmi köze a barátsághoz, ez önzés és kihasználás pofa nélkül. ha nem értenek szép szóból, te is vesd be ezt a technikát olyan helyzetben amikor rászorulsz. és ha nemet mondanak akkor jöhet a rávilágítás. nem tudod megtenni, de én fuvarozzalak??? - bocs, de nagyon pipa lettem. ha nem állsz a sarkadra, így fognak mindig kezelni, és ilyen embereket fogsz vonzani, a leírtakból kiindulva pedig sokkal többet érdemelsz ennél.....
2019. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

És ezeket te a barátaidnak hívod?

Hmmmm. :(

2019. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!