Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez miért van mindig így velem?

Ez miért van mindig így velem?

Figyelt kérdés
Pl ha régebbi ismerőseim ramirnak és mesélnek valamit,panaszkodnak.akkor utána mikor én próbálok tanácsot adni ,akkor már én hiába írok bármit, kuldok egy videót valamiről ilyenek akkor az már nem is érdekli őket. De olyan sincs, hogy összefutnánk és úgy beszélgetnénk egyet stb. Hiába akarnék én bárkivel is személyesen találkozni, akkor mindig az van, hogy vagy eltűnnek,nem írnak vissza,miközben fenn vannak a neten, vagy csak pár nap múlva írnak vissza, hogy jaj bocs stb. Tudom, hogy már vissza sem kellene reagálnom egyik üzenetére sem, de akkor meg bunkónak erezném magam.
2019. szept. 16. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Van akinek van normális élete, és a neten csak néha van, és vannak 9lyan szerencsétlenek, mint te is, akik azt hiszik a net előtt kell ülni 0-24 ben. Ami a Facen nincs, az nincs is.
2019. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont hogy én nem a kib.szott facen akarnék csak beszelgetni velük, hanem találkozni,beülni valahova és úgy elbeszélgetni, de mivel erre választ már nem kapok, meg mindig a kitalációk h ezért meg azért nem. Na mindegy
2019. szept. 16. 13:24
 3/3 anonim válasza:
Találj más barátokat akik meg ilyenek veled sz.rd le őket. Hozzám is koliban csak cigit jönnek kérni én meg elküldöm oket a bánatba.Nem vagy te lábtörlő állj ki magadért❤️
2019. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!