Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok magamnak ilyen...

Hol találok magamnak ilyen barátot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, de különbözök a korombeli lányoktól. A vőlegényem idősebb nálam(több mint 10 évvel) és gyereket szeretnénk. Szeretek főzni és kreatívkodni(festés, varrás stb) és nagyon vágyok már egy közös kisbabára. Mindig is más voltam, mint a környezetemben lévők. Gimnázium alatt voltak barátaim, de sose találtam meg azt az igazi barátnőt magamnak.

Régebben én úgy érzem amennyi nekem kellett "kiéltem" magam és sose voltam az az igazi bulizós csaj.

Szerintem az a baj, hogy nem találom a közös hangot a velem egykorú lányokkal és ez elszomorít. Nem vágyok sokra csak egyetlen egy igaz barátra aki meghallgat a női témákban és számíthatok rá. Szerintetek ez reménytelen? Vagy vannak még ilyen beállítottságú lányok?


2019. szept. 17. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes lány ilyen, hogy meghallgatják egymást a női témákban.


De tudod, tegyük fel van 10 ember. A első és a második jóban vannak, hasonlítanak egymásra, a többi nem. Egymás dolgait örömmel meghallgatják, a többiét nem. Hiszen miért hallgatnák meg a többi 8 embert amikor más emberek és nem barátok? Tehát itt nem az a baj, hogy nem találtál olyat aki ne hallgatná meg a másikat, hanem hogy nem találtál olyat, aki passzol hozzád.


Ha pl. szeretsz könyvet olvasni, olyat kell keresned, akivel tudsz ilyen témákról beszélni. Férfiaknál a számítógépes játékok is egy ilyen, hogy a játékokról sokan tudnak rengeteget beszélni. Egyetemisták az egyetemről, stb.

2019. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem reménytelen. A kor csak egy szám, ahogy látod, a párod is 10 évvel idősebb, mások minimum húznák a szájuk erre, de a legtöbbnél ez már kizáró ok, alaptalanul. Köztem és a párom közt 4 év van, már ezt is sokan furcsálják, pedig nem jelent semmit. Próbálj meg idősebbekkel barátkozni, velük hátha megtalálod a közös hangot. Vagy esetleg párokkal, akár a te párod is bevonva, vagy nélküle, ha erre nem nyitott.
2019. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Keress akár neten, akár a lakóhelyeden olyan közösséget, ami érdekel. Pl. kreatív dolgokkal kapcsolatban.

Ha vallásos vagy, akkor minden egyháznak van sok közössége. Főleg fiatalok számára. Ők hasonlóan gondolkodnak, mint te.

Ha meg már lesz baba, akkor könnyen lehet ismerkedni kisgyerekes közösségekben.

2019. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz:)
2019. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!