Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak az iskolában,...

Mit csináljak az iskolában, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Főleg szünetekre gondolok, az a baj, hogy le kell menni az udvarra, és nem is nagyon lehet telózni. (Azt ne mondjátok, hogy tanuljak)

2019. szept. 17. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerezz néhányat
2019. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 citromfűlevél ***** válasza:
Nekem sincsenek, nálunk se lehet telózni (mondjuk most is telózok) gondolkodni vagy álmodozni szoktam.
2019. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel én otthon sose tanultam, szünetekben kénytelen voltam... Így el is ütöttem az időt... :)


Amúgy ha nem tanultam volna, nem telóztam volna, vittem volna bármit, amivel lekötöm magam. Akár egy könyv, akár rejtvény, térképek, hogy megtervezzem az igazi barátaimmal való hétvégi kirándulásokat, meg ilyenek. Baromira nem érdekelnének az osztálytársak, ha nem lehet velük barátkozni....

2019. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"Szerezz néhányat", wow köszi:).. álmodozni szoktam, csak szerintem hülyének neznek, hogy nem beszélek senkivel
2019. szept. 17. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh.. engem iszonyatosan aggaszt,ha esetleg összeveszek a barátnőimmel,hogy kivel állok össze,ha párban kell állni,kivel leszek szünetben,kivel várom meg,hogy jöjjenek értem stb. Hihetetlenül félek az egyedülléttől..,ha elárulnád, hogy hím,vagy nőstény egyrd vagy, könyebb lenne segítenji :D
2019. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nőstény.
2019. szept. 18. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ohh.. a lányok (nálunk) kevésbé befogadóak mint a fiúk.. legyél nyitott.. ha esetleg írj rá egy szimpatikus lányra,hogy elkérd a leckét és próbálj utána másról is chatelnj vele,keress közös témát.. a valóságban pedig csak annyit tehetsz,hogy odamész és megszólítod :) ha az osztályodban senki sem szinpatikus esetleg próbálkozz évfolyamtársaknál... nehéz,mert tudom,hogy nem olyan könnyű csak úgy odamenni valakihez :)
2019. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!